4-mesačné bábo zjedlo kus papiera, hrozí mu niečo?🙈

simca666
25. nov 2019

Ahojte, prosim vas, moje 4mesacne dieta zjedlo kusok papiera. Jeho starsi bracek mu ho nechal pod ruckami a stacila chvilka nepozornosti a stalo sa. Nemoze sa malemu nieco stat? Neupcha mu to crievka alebo co?
Dakujem pekne za odpovede

mima1
25. nov 2019

Nestane sa mu nic. Isto nezjedlo cele noviny takze pohoda

viera321
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mufa1987
25. nov 2019

@simca666 Ahoj...moja dcérka ma 2 roky a zjedla toľko papiera že by z toho bol aj celkom pekný časopis,keby som ti odfotila jej knižky ako sú obhlodane tak to by si len videla 🙂 neboj sa určite jej to neublíži..Moja aj teraz keď nedám pozor hneď strci papier do úst a už ho zje

diewcatqoo
25. nov 2019

Papier je v pohode. Ja som ako mala stale obhryzala knizky a som zdrava, akurat ta laska ku kniham mi zostala, no uz ich nezerem, ale citam. A stale milujem vonu papiera. Syn zdedil lasku ku kniham, a tak celu moju kniznicu schovavam a ma k dispozicii len leporela, ktore su zo vsetkych stran ohlodane 🤷‍♀️

bavlnka92
25. nov 2019

ja som jedla noviny ako malá.. žijem 😅

h2
25. nov 2019

@simca666 Neboj, nič sa mu nestane, papier je vláknina. 😁
Pri Tvojom príspevku som si spomenula na jedného spolužiaka na ZŠ. Učiteľka ho stále napomínala, aby nežul na hodine žuvačku. On jej vždy povedal, že nemá žuvačku, aj ústa ukázal. Ale keď ho takto napomenula viackrát a on stále niečo prežúval, išla pátrať po príčine. Milý žiačik mal v lavici (na tej poličke pod lavicou, kam sa dávajú učebnice) veľký zemepisný atlas, zabalený v baliacom papieri. Teda, zabalený už celkom nebol, z prednej strany chýbali asi 3/4 obalu. On si z toho odtrhával kúsky a jedol to. 🤦😁

eliskadad1
26. nov 2019

@simca666 nič sa mu nestane, toho sa fakt nemusíš báť. ako ti baby písali, aj my keď sme boli malé deti sme pojedli hoc čo a tu sme, žijeme.

cacianka
26. nov 2019

@eliskadad1 kuracince,omietku, kamienky a preboha aj slaninu a klobasku😜

kolieskova232
26. nov 2019

@cacianka 😀😂 presne a zijeme a boli sme dokonca zdravsi ako terajsie deti. niekedy to matky az moc prehanaju!