Ako ošetrujete odreniny deťom?

katkatt
9. jún 2011

Nemyslim nejake velke rany, ale bezne odreniny a oskreniny na kolienkach, laktoch - ked uz sa stane... Nechate len samovolne zahojit a vetrat alebo aj pouzivate nejaky pripravok?

justinka_l
2. apr 2014
Používateľ justinka_l je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od justinka_l.

ja osetrujem syncekovi odreniny sprejom Akutol,vobec nestipe a mam lepsi pocit ked viem,ze je rana vydezinfikovana

eugenie11
9. máj 2014

Akutol pouzivame aj my,podla mna je vyborny 🙂 Nic viac nemusim robit,iba ranku nastriekat

patuskaaa
8. júl 2014

Ja pouzivam specialny Aloe Vera kremik s obsahom aloe vera 90% ... Je super aj na zive rany, dokonca ja na modriny 🙂

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina1305
8. júl 2014

ja tea tree olejom a potom nasledne tea tree kremikom. krasne dezinfikuju a este krajsie hoja rany

saskao
27. feb 2015

ahojte ocistit vodou dat alpu ale ked bude moc stipat tak aloe vitazok z kvetu alebo sprej a zalepit 🙂 🙂 😎

dajnaseba
1. apr 2015

Aloe Vera emergency sprej na úplne všetko 😉 Na odreniny, uštipnutia, bolesť hrdla, v lete na dovolenku len s tým. 😎 a ešte na všeličo iné

erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henka123123
22. jún 2022

Neham tak.neriesim

krstn003
23. jún 2022

dračia krv je super, používame ju rôznorodo u nás