Bolesť krku po páde na hlavu, prejde to ?

lennkka17
17. jan 2020

Ahojte. Vcera som sa smykla na lade a buchla si dost velmi hlavu. Nohy mi vyleteli dopredu, spadla som na chrbat a buchla si dost hlavu. Hned mi navrela hrca. Isla som na pohotovost, robili rentgen no nic sa nezistilo. Poslali ma domov ze si mam dat lieky proti bolesti ak budem mat bolesti. Ked som bola na pohotovosti krk ma este nebolel ale asi o 2 hodiny zacal a mam pocit ze sa to stupnuje. Mam ist zas k doktorovi ci to prejde? Mate niekto skusenost? Dakujem

marianna1985
17. jan 2020

Okamžite smer pohotovosť

lennkka17
autor
17. jan 2020

@marianna1985 fakt? Ked som bola vcera povedal doktor ze to neni nic vazne. Teda rentgen bol v poriadku

zuzap33
17. jan 2020

@lennkka17 tak naco sa pytas? chod na pohotovost

kobz
17. jan 2020

Urcite ist. Pred par rokmi som sa stala ucastnickou autonehody a tiez pri prvom vysetreni ma krk nebolel, stalo sa to vlastne v noci a do rana, ako som sa zobudila, som sa sla zblaznit od bolesti. Nakoniec sa zistilo, ze som mala zlomene a posunute stavce krcnej chrbtice, no pod tym vplyvom stresu a adrenalinu som to spociatku necitila. Drzim palce, nech to nie je tvoj pripad ✊🏼Ale urcite radsej na pohotovost 🙂

simca06022011
17. jan 2020

No samozrejme to treba vysetrit, mohlo sa ti len niečo natiahnuť ale môže to byť poškodená chrbtica. Nestojí to za zanedbanie.

marianna1985
18. jan 2020

mam osobnú skúsenosť, najskôr nič a keď som prišla o pár dní opäť k dr že mám bolesti, zistili že mám posunutý stavec
@lennkka17

lennkka17
autor
18. jan 2020

Urcite pojdem na vysetrenie, mam ist totiz na kontrolu o 7 dni po uraze. Ale na pohotovost zatial nejdem lebo ma to boli ovela menej ako vcera. Myslim ze to ustupuje. Dufam