Dcéra zjedla malú guličku

nadaa1
1. feb 2021

Ahojky môj manžel sa hral s detmi malú si nevšimul a ona zjedla malu ľahkú guličku.. nedusila sa iba počul ako sa jej ťažšie polklo a ona zjedla tu guľku nič jej zatial nieje smeje sa aj pila a jedla iba bola vystrašená stalo sa vám to maminky prosim o radu ako ďalej ....

nikpa
1. feb 2021

@nadaa1 akú gulicku? Z čoho bola, drevená, kovová...?

3009
1. feb 2021

@nadaa1 Z akého materiálu bola gulička?

nadaa1
autor
1. feb 2021

@nikpa taká drevená

sapetka
1. feb 2021

@nadaa1 vykaka

janulka88
1. feb 2021

@nadaa1 Uha... nas zjedol gumicku na pletenie naramkov...ani som o tom nevedela .zistila som to az ked ju vykakal...som zostala prekvapena... sleduj stolicu...ci bude tam...pripadne kontaktujte lekara...opiste mu co sa stalo..povie vam ako mate postupovat...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
1. feb 2021

@nadaa1 ako je velka dcera a gulicka?

mima1
1. feb 2021

Nestresuj ona vypadne 😂

luccija
1. feb 2021

@nadaa1 este dobre, ze si ju nestrcila do nosa ci nevdychla ju.

maximilie
1. feb 2021

Známej syn prehltol 10centov.... vykakal

martakar
1. feb 2021

Môj syn prehltol v škôlke, keď mal cca 5 rokov, kľúčik od kladky 🙊 Vykakal o 2 dni asi.

dominushka23
1. feb 2021

krsniatko spapala 20centov pol roka dozadu, boli aj na pohotovosti, kazali len sledovat ci ju vykaka..na druhy den bola vonku 😀

misiatko87
1. feb 2021

moj zjedol už všeličo a vždy na druhý den vykakal... Prvý krát ked sa to stalo som bola aj ja vystresovana. Vtedy zjedol písmenko z klavesnice na notebooku

brita
1. feb 2021

Nam sa stalo,dcera ked bola mala,prehltla tuhu gulicku.Mala som nervy,kazdu kaku som analyzovala.Na treti den to konecne vykakala.Ale nervy som mala,to ti poviem.

dominikac321
1. feb 2021

@misiatko87 :D :D :D :D :D :D :D zlaaaty

luccija
1. feb 2021

@misiatko87 ja mam stres len, ked citam prispevky🙂)ja som sa tohto vzdy bala aj, ked sme isli na navstevu, ked sa vacsie deti hrali s Legom a moja bola este mensia, ze nejaky kusok zje ci vdychne

nerya
1. feb 2021

Myslím, že.pokial to nie je ostré, magnetické alebo baterka, tak to vyjde samo 😉

nikpa
1. feb 2021

@nadaa1 ked to bola hladka, malá, drevena gulicka tak ju vykaka. Daj jej niečo na prehanku nech to ide ľahšie von, kamilkovy čaj, slivkovu šťavu...

staniica
1. feb 2021

Držím palce, nech je to čoskoro vonku 👍 u nás prvý syn zjedol spinku (takú zo zosivacky) ale teda už uzavretú, ozuzlaval časopis a ani nevieme ako a prehltol 🤦 4dni sme čakali, kontrolovala každú plienku... Nebolo nám všetko jedno... O pár rokov vdýchol aj malý dielik z lega, no chlapec skusal, na pohotovosti vytiahli bez problémov... S deťmi radosť 😅

mijunik
1. feb 2021

Musím prispieť. Moja sestra si všimla, že jej kocúrikovi niečo tenké a lesklé, citujem "trčí z riti". Potiahla to, ťahala, ťahala a vytiahla, prosím pekne, vianočnú lametu (ten dlhý tenký ligitavý slíž, čo sa ich veľa dáva na stromček). 😮😄😄 Žiaden problém našťastie nevznikol, takže malá drevená guľôčka určite precestuje hladko. 🙂

andrejka1974
1. feb 2021

Neboj sa urcite vykaka, pokial to nevdychla a nebolo to kovove alebo baterka prejde to moja je autistka a ta poje vsetko takze hracky len hrkalky nie zvukove pre istotu a vsetko preslo bez problemov

anos18
1. feb 2021

@nadaa1 ja som zjedla ako decko zlatú náušnicu. Išli som mnou na RTG,a že ju bolo pekne vidieť na snimku. A vyšla von,ešte sa aj krásne vyčistila😁 nič sa mi nestalo,tu som stále 😁

babydesire
1. feb 2021

@misiatko87 pardon za 😂..ale hlavne ze to dobre dopadlo

babydesire
1. feb 2021

Inak ja som cez vianoce trpla,bo nasa dvojrocna " ochutnavala" skarupinky z pistacii (asi dvakrat sme jej to zakazali,ze to sa neje,neposluchla), nestrazena chvila a uz sa dusila...ked sa konecne nadychla a z ust jej vypadla skarupinka zas som bola na nervy ci aj neprehltla,a tie vyjavy ako jej to sposobi vnutorne poranenia a krvacanie..och,nastastie,zrejme ziadnu nezhltla,ziadnu som nenasla v hovienku a ona je ok..syn zase raz s panikou (vtedy tak 3roky) dobehol zamnou ze zlhtol "cestu" bolo mi to smiesne,,ukludnila som ho ze sa mu nic nestane a to pekne vykaka.. (cesta - nalepka urcena na detsku plastovu drahu 🤣🤣🤣🤣)

miadi
2. feb 2021

Drevena gulicka je ok take este bio 😆to je ako zjest kostku ceresne. Vykaka v pohode ani nebude telu robit problemy. Ja som ako babo zjedla sroub co vypadol z ramu postele mala som teplotu plakala celu noc a rano to bolo vonku . Plast kov a magnet by bol problem vacsi hlavne magnet alebo bateria .

oblecenie99
2. feb 2021

@beata_k Minule som mala presne takýto nález v synovej plienke. Zostal nám jeden kvet,ktorý už stihol objaviť a v kvetináči bolo pár kamienkov,už ani neviem odkiaľ. Po tom plienkovom incidente som to letela skontrolovať,chýbal presne ten jeden kamienok. Pre istotu som aj tento posledný kvet darovala.. 🙈

andreatytler
2. feb 2021

@oblecenie99 jaaaj. ja som mala asi 30 kvetov v dome a tiez su vsetky prec.☹