Dieťa ,,kopla,, elektrika

m14m
28. júl 2018

Ahojte maminy. Boli sme na vylete v kontaktnej zoo. Tam mali popri plote pri jednom z klietok tahane elektricke napatie. Muz mal dceru na krku, nemali to tam oznacene tak sme o tom nevedeli. Dcera sa bohuzial toho chytila. Je v poriadku no ja aj tak mam stale obavu ci nemoze to mat nejake nasledky 😞 stalo sa niekomu zeby take male dieta zasiahla elektrika? Ma 2 roky

kuriatkomm
28. júl 2018

Ahoj, moju dcérku kopla elekrika - tiez el.plot ako 1,5 ročnú, je to v poriadku, vôbec nestresuj.
Nás zasiahla obe naraz,pretože sme sa držali za ruku 🙂

meiwe
28. júl 2018

mna ako tehotnu tiez elektricky ohradnik v zoo , au no nic prijemne , ale ja aj babo v poriadku. .. ono tie ohradniky skor daju el.slehu ako staticka elektrina,ale silnejsie. sleduj ju 24hod ale mala by byt v poriadku...

ceresnovci
28. júl 2018

Elektricky plot je neskodny... boli ale neublizi (iba v extremnych pripadoch). 230V zo zasuvky urobi vacsiu sarapatu...

kuriatkomm
28. júl 2018

Ešte mi napadlo,aby som ťa upokojila,elek.plot nesmie zraniť človeka, to sú len slabučké výboje, len na upozornenie,človek ich cíti viac ako zviera (lebo taký kôň je veľký ,má srsť),ale nič v tele nepoškodí.

merkelica
29. júl 2018

bude z nej elektrotechnik

beky1813
29. júl 2018

@merkelica ty si co za zjav?

merkelica
29. júl 2018

@beky1813 dobry den, ja som merkelica

tecko28
29. júl 2018

@merkelica si tu ledva hodinu a uz mas potrebu sa vyjadrovat ku kazdej teme?

merkelica
29. júl 2018

@tecko28 na toto su nejake obmedzenia? ako dlho tu musim byt aby som sa mohla vyjadrovat viac? su tu nejake tabulky na to?

tecko28
29. júl 2018

@merkelica kludne sa vyjadruj, ale mnohe tvoje odpovede nemaju hlavu ani patu, len tak dalej

tecko28
29. júl 2018

@merkelica mimochodom mozno vacsii uspech a popularitu by si svojim vtipom zozala v cirkuse ako tu

merkelica
29. júl 2018

@tecko28 skor mi tu pridu tie otazky ze nemaju hlavu ani patu.. niekto ma napriklad zdravotne problemy a miesto toho aby vyhladal odbornu pomoc, pyta sa tu uplne nezmysly

tecko28
29. júl 2018

@merkelica tak ho nasmerujem k lekarovi a nie k veterinarovi ako si to urobila ty. Da sa aj inteligentnejsie odpovedat , nie hned cloveka zosmiesnit. Potom sa necuduj ak ta budu baby nahlasovat a admini bloknu

merkelica
29. júl 2018

@tecko28 neskodne podpichnutie veterinarom spravi daleko menej skody ako neodborna rada. blokovanie nechajme na adminov

tinaa64
29. júl 2018

Mna ako 2 rocnu kola elektrika...radio malo poskodene kable...doteraz si to pamätam...mala som pravu dlan ciernu..pamätam si ako mi nasi macali ruku v studenej vode...mam 28 a nasledky ziadne

luslus
29. júl 2018

My sme teraz v nemocke a bola tu mamicka s 2 rocnou dcerou.ta vopchala prsty do zasuvky.poriadne ju to skopalo.nic sa jej nastastie nestalo,len trosku popalena na prstiku.nechali si ju na noc v nemocnici a pustili ich domov

annamari4
29. júl 2018

@tecko28 volaka strašne nasilu vtipná pani ktorá sa cíti neskutočne jedinečná 🤦

mircalla
29. júl 2018

@m14m Mna zasiahla elektrika ako pubertacku a to riadne - vopchala som klud co vypinaca (tazko povedat, co ma k tomu viedlo). Nasledky nemam ziadne.

mircalla
29. júl 2018

Kluc

lmml
29. júl 2018

Nič sa nestane..😊 len ste im mohli povedať čo sa stalo nech si to označia do budúcnosti..😊

sense
29. júl 2018

To jej neublizi,to ma velmi slaby vyboj...ale upozornila by som slusne prevadzkovatela aby to oznacili