Som v druhom mesiaci a kopla ma elektrika z umývačky

nadaa1
29. júl 2017

Ahojte dnes som išla dávať riad do mičky a kopla ma elektrika cítila som to hlavne v rukách nebolo to až také silné ale zlakla som sa a potriaslo ako by mi celé telo neviem či s toho strachu alebo s tej elektriky . Bojím sa o bábo mohlo sa mu poškodiť ?? Aké sú následky ? Môžem poyratiť či nie ? Dakujem

nanulik
29. júl 2017

Ja som si predstavila nejake tenisove lopticky a neslo mi do hlavy ako sa do lopticiek (micky po cesky) dostala elektrika.

Chod k dr a mYčku do opravy.

katka1981
29. júl 2017

@nadaa1, bola som tehotna zhruba tak dlho ako ty, ked ma kopla lampicka (v zastrcke 220). Malinky sa narodil zdravy, ale velmi rad strka do zastrcky prsty, dcera to nikdy nerobila (mame tam chranicky). 🙂 Ked tak zavolaj 112 a spytaj sa ich, podla mna sa nestalo nic, ale oni ti daju urcite fundovanejsiu odpoved ako my tu a zbytocne sa nikam neprezenies.

senaj
29. júl 2017

Chod k dr. tu ta nikdo nevysetri a oprav si ten nazov diskusie , spravne je elektrina z mycky ( alebo umyvacky )

erickatt
29. júl 2017

@nadaa1 chod na pohotovost, radšej. Urobia sono.

henikav
29. júl 2017

Vyhodou je ze si len na zaciatku tehotenstva a ze to bolo len slabe, tak je velka sanca ze sa babatku nic nestalo, ale pripomenula by som to lekarovi ked pojdes neskor na prehliadky. teraz je to este malinke nezistia nic. Je dobre ze si nepotratila, tak snad bude vsetko v poriadku. drzim palce

ave17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domculik
29. júl 2017

Baby aby ste sa neposr... vy tiez nie ste dokonale a ked niekto napise jednu tvrdku nemusite ho hned odsudzovat. ja som tiez na gramatiku vysadena ale ked niekto pyta radu tak sa snazim odpovedat k teme a snad nebudem riesit hlavne taku sekundarnu vec ako je jedna tvrdka !!!

ave17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariba77
29. júl 2017

@ave17 to je uplne jedno kolko chyb tam ma, hlavne, ze ty sa musis hned do nej navazat... Nepytala sa tu na pravopis... Ked uz si chcela byt taka mudra, mala si jej to napisat do ip a nie pisat, ze jej to zasiahlo nejaku cast mozgu, to je fakt taktne 🤔... Nikdy nevies kto sedi na druhej strane, hold baba vylakana v tej situacii neriesi pravopis :(

janinah
29. júl 2017

nič sa nestalo,neboj sa

kylie1983
29. júl 2017

@domculik Ja tiez nechápem, baba sa boji, sama viem ako som sa bála všetkého ked som bola tehotna... Ale poďme riešiť gramatiku. Ach Jo. Ale neprekvapuje ma to 😉 @nadaa1 pre istotu by som skočila k dr, nech ta skontroluje 🙂 Radsej raz zbytočne...

myskahryzka
29. júl 2017

@ave17 Nech uz napisala cokolvek, kde ty beres pravo ju takto hrubo urazat?? O nej si ludia povedia, ze v skole nedavala pozor, ale co si pomyslia o tebe.. 🤐

deti95060810
29. júl 2017

ak necítiš žiadne problémy okrem toho kopnutia tak k lekárovi ani nemusíš....nič s tebou robiť nebudú - vlastná skúsenosť....
si len v 2 mesiaci a lekári to berú dosť racio....trhať sa nebudú to mi ver, len skonštatujú...ak by si chcela vedieť prečo tak napíš - pošlem IP....

deti95060810
29. júl 2017

@ave17 dnes si sa asi zle vyspala že? prečo hodnotíš jej pravopis....čitala som už aj prípevky kde boli oveľa väčšie hrúbky a nikomu to nevadilo....nie každý je génius na tvojej úrovni....
Ak ti to vadí, tak potom si musíš nájsť iné fórum, ktoré je teba hodné resp. tvojim vedomostiam a schopnostiam....
A teraz môžeš hodnotiť aj môj pravopis....😝

katka1981
29. júl 2017

@ave17, ze sa ti to chcelo rozpisovat..... myslis, ze si jedina, ktora vie ako to malo byt? Osobne si myslim, ze kto to pise zle, zbytocne mu to vysvetlujes. Zaloz si forum, jazykove okienko a mozno sa k tebe nieko prida. Ale ziadna tehulka, co sa boji o svoje miminko to nebude. Inak nedavas medzery medzi vetami, dost vazna chyba. 🙂

domculik
29. júl 2017

@katka1981 asi tak, a hlavne ked zosokovana baba co sa boji o dieta a pise v strese tak urcite dba zrovna na spravnu morfologiu a syntax ze.... och tiez sa niekedy cudujem....

myskahryzka
29. júl 2017

@katka1981 Presne to iste napadlo aj mna. Kritizuje hrubku, no sama narobila kopec stylistickych chyb. Kto vie cim a aku cast mozgu ma zasiahnutu ona.

novana
29. júl 2017

@ave17, nabudúce si pred odoslaním prečítaj príspevok svoj. Takto to vyzerá, že vodu kážeš a víno piješ. 😉

cecilia68
29. júl 2017

@domculik Myslíš, že tú gramatiku dokaličila z toho šoku, alebo, že veľa chytrosti nepobrala?

bashka80
29. júl 2017

@ave17 Súdiac podľa toho, že nevieš, kedy sa majú použiť mäkčene a dĺžne, ty si asi tiež v škole nedávala pozor, keď sa preberala gramatika. A to už ani nespomínam štylistiku a (ne)používanie čiarok. Ach jaj, niekto sa tu hrá na vzdelaného, aj keď na to nemá 🙂

domculik
29. júl 2017

@cecilia68 tak toto urcite podla jedneho prispevku na Koni sudit nemozem a nebudem...

candii
29. júl 2017

@ave17 tak tam ma chybu a? Nikto nie je bezchybny ale to este neznamena ze ju musis hned urazat pre Boha. Narazas na jej inteligenciu, pritom ty ju mas na bode mrazu 👎

maciatkolulu
30. júl 2017

Tak podla mna ked uz sa niekto boji o.dieta a slahne ho elektrina,tak v tom soku asi nema sadat za pc a vypisovat na mk a pytat si radu od anonymnych zien,co aj keby bola z nich polovica Mudr,tak nemaju sancu posudit jej stav.... A ano,ten gramaticky prejav je priserny....

maciatkolulu
30. júl 2017

Mne je to fakt.komicke, cakam temu..."mali my vipadol s druheho pozhodia,co mam robyt"

evittam
30. júl 2017

@maciatkolulu Asi tak nejak-no ale podeliť sa musí a kde inde ak nie na MK. A btw.vacsina žien ešte ani nevie,že sú tehotné ked sú v 2.mesiaci.
@nadaa1 Pozdravuj toho "machra" čo to tu "micku" zapájal.😖

domculik
30. júl 2017

@maciatkolulu takych gramatickych prejavov a este horsich je tu aj 50%.. a takych zien co riesia problemy vacsinou anonymne na internete je tiez velmi vela.. kazdopadne sa mi nepaci ako sa tato tema zvrtla, posmesky a ironia.. to fakt pomoze..

danica2711
30. júl 2017

no, ja neviem - na gramatiku a celkový slovný prejav som tiež dosť vysadená, ale tentoraz ma viac než "s mičky" zaujalo, ako ju vôbec tá elektrina mohla kopnúť. Mám už tretiu umývačku, všetci moji známi majú týchto "domácich miláčikov" tiež a ani jedna nekope. Zapájali ich odborníci aj laici, tam elektricky nie je čo domrviť... Navyše ja riad ukladám do vypnutej umývačky, tak aká elektrina pri tejto činnosti? Takže prázdniny, nuda...?

maciatkolulu
30. júl 2017

@domculik no nepomoze, rovnako ako jej nepomoze v tomto pripade nic, iba kompetentna osoba, kedze takto sa posudit stav a kopnutie neda....

marlenka222
30. júl 2017

@mariba77 vylakana baba ma najskor riesit zdravotny stav s lekarom, rychlou pomocou alebo tetou na 112 tke a nie na mk. Takze zdravy rozum vazne odchadza niekam prec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre