Otras mozgu a sex

lenica11
29. apr 2018

Ahojte chcem sa opýtať mám 18 rokov a spadla som a udrela si hlavu bola som chvíľu v bezvedomí a dosť mimo potom doslova chute na vracanie ale na druhý deň som už naozaj bola vporiadku iba sa cítim taká trochu dobytá s hrčou na čele lebo to bol pád z kamenných schodov. chcem sa opýtať ako je to s fyzickými aktivitami a hlavne so sexom doktora som sa opýtať nemohla lebo som bola s rodičmi v nemocnici tak ak niekto má naozaj konštruktívny názor prosím. Ďakujem

zemislava
29. apr 2018

akákoľvek fyzická aktivita ktorá ti zvýši tep spôsobí že rana alebo opuch ti bude pulzovať bolesťou a može to byť dosť nepríjemné ak je to na hlave, ja by som na tvojom mieste pár dní počkala ešte

janci05
29. apr 2018

Tak z môjho pohľadu je zdravie prednejšie ako sex. Treba sa dať do poriadku po fyzickej stránke a potom áno.

sissy27
29. apr 2018

Strieskať sa zo schodov, byť v bezvedomí a najviac ťa zaujíma, kedy môžeš konečne sexovať - dobre si si treskla tú hlavu, len čo je pravda 😏
Nakoniec ty musíš vedieť ako sa cítiš, čo ti je príjemné a čo nie, čo je pre teba priorita...keď musíš tak musíš, darmo ti tu budeme radiť.

pininka
29. apr 2018

Po otrase mozgu sa odporuca setrit sa,ale tak zasa snad po sebe neskacete ako opice. Skus a uvidis ako sa budes citit.

podkovickaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ovrl
29. apr 2018

@podkovickaa to co je za blby komentar, ze gebulu dobre drbla. A aj vy ostatne, co tu pisete ze iba sex ju zaujima - ako ste si tym take iste? Kludne sa mohla lekara popytat na ine, dolezitejsie veci, akurat na toto sa ho spytat nechcela kedze tam bola s rodicmi. A vy si hned urobite nazor ze to je jedine co ju zaujima.
K otazke autorky - podla mna pockaj aspon par dni; ak si bola v bezvedomi a bolo ti na vracanie tak to asi nebol len taky neskodny pad. Urcite by som pockala. Pripadne ak ti lekar na nejaku dobu zakazal niektore namahavejsie cinnosti, napr. cvicenie, beh - tak na rovnaku dobu by asi bolo fajn pockat aj so sexom. Ak ti nezakazal nic, tak to asi bude uz ok, len sa skus zo zaciatku setrit 🙂

podkovickaa
29. apr 2018

@ovrl
Aj ja som mala slaby otras mozgu a posledne na co som myslela je roztahovanie noziciek.Hucalo mi v hlave este dva tyzdne.😂

dankovicova
29. apr 2018

Myslím, že teraz ti nejaké fyzické aktivity na to nebudú robiť dobre, veď si sa mala spýtať doktora či môžeš na telesnej cvičiť a podľa toho by si vedela ale aj tak, vôbec nerozumiem prečo ťa zo všetkého zaujíma práve toto, to sa ti niečo stane keď si dáš na pár dní pokoj so sexom?

lenica11
autor
29. apr 2018

@ovrl veľmi pekne ďakujem

lindusss2016
29. apr 2018

@dankovicova ma 18, takze je dost mozne, ze frajer si zatial najde inu 😂😂😂 srandujem. No ja som tiez mala lahky otras mozgu a ani v bezvedomi som nebola a teda bolo mi hrozne este par dni. Odporuca sa kludovy rezim, ja ti nvm, ale podla mna do toho nespada ani nezne milovanie.

ebi88
29. apr 2018

@ovrl aj podla mna si ju fajne drbla, a co. Kks udriem si hlavu a dumem, ci mozem sexovat, normalne je toto...? Este to nacapim na net, kurna, to nic nemaju v hlavach uz ludia len dzi.... acku..?

janinah
30. apr 2018

Viem si predstaviť ako mamka okolo teba behá a jedlo ti nosí do izby,lebo však si po úraze....ani šálku po sebe si neumyješ,lebo šetriť sa musíš...či nie je tak?...tak zabudni sa sex,šetriť sa ozaj treba pár dní /som zdravotník/

montemotherone
30. apr 2018

@ovrl vieš čo, dobre jej napísali. Lepšie by som to nevystihla. Mladá nadržaná si neuvedomuje, že mohla zomrieť, nehovoriac o tom, že ešte nie je za vodou. Ak tam bol opuch, žiadne zobrazovacie zariadenie neukáže presný obraz situácie. Čučala by som pekne v kľude a modlila sa, či tam nevznikla aneurizma, či krvná zrazenina a nie myslieť na sex 😒

luciferkax
30. apr 2018

Urcite par dni klud 😃