Pád 2-ročného tvárou na betón .

16. feb 2020

Ahojte,pred par dnami som pisala prispevok pad na nos.nakoniec som nikam nesla a dnes,v ten isty tyzden,mi vonku znova spadlo tvarou dolu na ceste.Rozbehlo sa z celej sily,vyzlecenu ciapku si drzalo na hlave,tak zas nestihlo pouzit vcas ruky a tak v plnej rychlosti zas pad.Modrina na cele aj odrenina,plac bol velky,nostek neviem,zatial asi len troska opuchnuty.mam dost,v jeden tyzden.Inak predtym nebolo nastastie nic take hadam pol roka.Tak sme si to vybrali v jeden tyzDakujemden..isli by ste v mojom pripade k lekarke,ked to je tak po sebe radsej?Co myslite?Dieta ma 2 roky..

martinka13
16. feb 2020

No pomaly rozmýšľam, či si nerobite srandu. Veď si zvážte zdravotný stav dieťaťa a buď choďte, alebo nie k lekárovi. Akú chcete radu? Nechápem....

lindusss2016
16. feb 2020

No tiez uz mi to pride zvlastne a hlavne to, ako pises o svojom dietati v strednom rode... ci ho vychovavas k pohlavnej neurcitosti?🤔

autor
16. feb 2020

@lindusss2016
@martinka13 Jasne, zvazim,len to ma zaujimalo,ze ked je to tak po sebe,ci uz to by nemal byt dovod ist radsej.

veronikaszabova
16. feb 2020

@lindusss2016 tiez ma to zarazilo 🙈

@anonym treba asi davat viacej pozor, ked tak casto pada na tvar..

smejko25
16. feb 2020

Nemyslite vazne ne ??? A keby vam tu zeny napisali ze neee netreba ist ale pritom by nedaj boze malo priznaky otrasu mozgu tak ako co potom ??? Zeny vy sa bez toho Modreho konika uz ani nevy💩💩💩💩

deti95060810
16. feb 2020

nie...my sme nikdy nešli...a stalo sa že dieťa aj krv zaliala....vyzeralo to hrozivo , ale o chvíľu to bolo lepšie...😉

deti95060810
16. feb 2020

@smejko25 však sa len slušne opýtala...nemusíš hneď takto reagovať...😉👎

autor
16. feb 2020

@deti95060810 Dakujem za odpoved.

smejko25
16. feb 2020

@deti95060810 ale musim lebo mi to nepride normalne...urcite by som isla rovno v lekarne a nie tu to riesila 🙄🙄🙄 nabuduce dieta zlomi nohu a napise tak hmmm neviem mam ist do nemocnice alebo sa to samo vyriesi ?

autor
16. feb 2020

@smejko25 Mylis sa,nikto tu nepise,ze by som sa rozhodla podla toho ,co tu kto napise.Len jednoducho je fajn si precitat nejake skusenosti a tak,lebo dietatu nic zjavne asi nebolo okrem hrce na cele,len proste bolo to hned za sebou v jednom tyzdni a ine nazory rozsiruju vedomosti,aj do buducna.No urcite dieta odsledujem,len jednoducho som velmi uzkostliva a najradsej by som bezala na pohotovost zakazdym.

smejko25
16. feb 2020

No skusenosti 🙂 ale predsa by si sa podla nich rozhodla 🙂 keby ti 5 zien napisalo ze to nic nieje tak by si to nechala tak lebo skusenosti 🙂 a pritom to kludne moze byt nieco vaznejsie 🙂 nehovorim ze sa netreba poradit lebo aj ja sa tu radim ale v takychto pripadoch by som nevahala

siska25
16. feb 2020

Moj syn si teraz hned v novom roku spravil mega hrcu na cele, mal mega modrinu a mal to aj oskrete. Stala som 1 m od neho, ruky mal plne hraciek, rozbehol sa a rovno trafil stenu. Fakt som sa zlakla, co mal taku mega hrcu. Po tyzdni to mal uz relativne ok, stiahol si pri hre gate po kolena, zabudol na to a zasa trafil to iste miesto ako sa rozbehol a do tretice tyzden na to zasa trafil stenu na tom istom mieste. Uz som bola nestastna. Neboli sme s tym nikde, teraz to ma uz ok, aj ked stale vidno, kde to mal buchnute.

autor
16. feb 2020

@smejko25 Ved ja Ta nechcem presviedcat.Mozno niektore prispievatelky to tak maju,ako pises.

autor
16. feb 2020

@siska25 Dakujem za odpoved.

lilka5566
17. feb 2020

Ona no ňom nepíše v strednom rode, ona píše ako o dieťati, to dieťa. Nechápem tie komentáre......
Moja dcéra bola tiež taky motacik furt sa potkynala a vôbec nevedela padať, vždy na nos, čelo, hlavu ☺️☺️ ale nebola som s nou nikdy u dr, no ak budeš pokojnejšia chod nech sa pozrie 🙂

autor
18. feb 2020

@lilka5566 Dakujem za odpoved,okolie ma od navstevy pohotovosti odhovorili,tak ked uz sme sa takto rozhodli a je to uz dva dni,tak je,dufam,vsetko o.k.Pre klud je ta navsteva pohotovosti urcite ten najlepsi napad.To je fakt.🙂

autor
18. feb 2020

odhovorilo

lindusss2016
20. feb 2020

@lilka5566 no myslim, ze kazdy pochopil, ze to je TO dieta, ale nechapeme to, ze ked o nom rozpisuje pribeh, neprejde uz do konkretneho rodu... to je vsetko