Popálenie od výfuku

25. jún 2023

Ahojte, vo štvrtok som sa omylom oprela o horúci výfuk na motorke, bohužiaľ som si na to hneď po popálení nemala čo dať. Mám na lytku tak 3cm kruh, neurobil sa mi zatiaľ žiadny pľuzgier je to také žlto hnedé a okolie červené, keď chodím bolí to, zatiaľ som si na to prikladala len repík, nemyslím že je to na ošetrenie lekárom no zároveň je to horšie ako ked sa popálim pri varení, čím by som si to mohla prosím Vás natrieť, dakujem.

lely1234
25. jún 2023

Tak to ti hneď poradím ja som sa tak popalila na pare na lakti. Neskutočne to pálilo, pľuzgier v tvare tiež asi 3cm po obvode ešte sa mi to po pár dňoch zluplo omylom a to bola neskutočná bolesť pomohlo mi akutol sprej na popáleniny. 🙂 Nebola som s tým nikde po pár dňoch sa to samo vyliečilo ale do teraz tam mám takú škvrnu tmavú

anavixy
25. jún 2023

Alfasilver sprej alebo Ialugen krem napr 🙂

snehulak77
25. jún 2023

Mastný tyl, aj uľaví od bolesti

marlent
25. jún 2023

Ahoj tiež som mala nie raz...je to popálenina ta sa nenatiera až potom neskor

kvojtanikova
25. jún 2023

Ahoj, ja mam vyskusane Dermochlorophyl spray, perfektne to zahojil, vobec nic nevidno.

cimage
25. jún 2023

Syn mal tiez od vyfuku, davali sme mu na to kostihoj tinkturu a potom aj krem a ma to krasne, jazva je slabo viditelna.

fernamentapiova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
galganka
16. júl 2023

@fernamentapiova a potom zjesť? 😳

fernamentapiova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
galganka
16. júl 2023

@fernamentapiova popáleninu? Cesnak? Prdopeč? Maslo? Vždy, ked si poviem, že ma v daný deň nič neprekvapí, tak bum... 😳 ...to by som chcela vidieť, čo by ti na to povedal nejaký zdravotník 🙈

simca06022011
16. júl 2023

na popaleniny aloe vera (aj chladi okrem ineho hned), alebo z lekarkne dermazinm ak uz len na liecenie, aby jazva nebola tak potom nieoc na jazvy... ziadne domace recepty, skoda casu...