Spadla som na koleno

14. júl 2023

Ahojte baby, pred cca týždnom som spadla na schodisku na koleno. Urobila sa mi tam modrina. A teraz rano ked som vstala mam takuto dieru na kolene. Priehlbinu alebo neviem co to je… Neboli ma ale co to moze byt? Velmi sa bojim, hned vecer pojdem s tym na pohotovost nakolko musim ist do prace😥

daja07
14. júl 2023

Neviem co to je. Ak ti to nesposobuje tazkosti, tak naco pohotovost? Cely den mas na navstevu lekara, tak to vyuzi. Pozri si obe nohy, mozno si tam tu priehlbinu mala aj predtym, len si sa teraz po pade zamerala na to koleno a vsimla si to.
Ak ti v podstate nic nie je tak navsteva pohotovosti je zbytocna.

martinkatinka
14. júl 2023

Ak sa bojis, chod k lekarovi teraz, nie vecer na pohotovost.

autor
14. júl 2023

@daja07 ale ja som cely den od 9-21 v praci. Nie teraz sa mi to tam urobilo z vecera do rana😑

isadoraisa
14. júl 2023

dufam ze ta poslu do prdele na pohotovosti za takuto koninu!

asocial
14. júl 2023

Tak pôjdeš zajtra. Nerobis každý deň od 9-21. Toto nie je na pohotovosť.

viestta
14. júl 2023

po tyzdni od urazu sa uz na pohotovost nechodi, to sa uz chodi pre vymenny listok k vseobecnemu lekarovi

226lenka
14. júl 2023

Sorry ale toto vážne nie je prípad na pohotovosť. Pohotovosť je na akútne stavy a nie na týždňove úrazy.

viestta
14. júl 2023

@asocial zajtra je sobota 🙂

226lenka
14. júl 2023

Máš možnosť zobrať paragraf a ísť ku všeobecnej doktorke ešte dnes

pribinak
14. júl 2023

A presne pre takéto prípady idu dvihnúť poplatky na pohotovosti
Pretože ľudia zneužívajú pohotovosť

Toto naozaj nie je stav na pohotovosť

Ak robíš každý deň, tak máš možnosť di zobrať paragraf a deň máš plne zaplatený

autor
14. júl 2023

Nikto sa nepýtal na vaše mudrovačky ohladom pohotovosti. Ked ma poslu s tym do certa je to len a len moja vec.
Pytala som sa, Len či viete čo to moze byt a nemate s tym nahodou vlastnu skusenost.

viestta
14. júl 2023

Nie nie je to len tvoja vec. Je to vec nas vsetkych, pretoze sa to tyka zdravotnicstva pre vsetkych. Ty sa planujes vybrat na instituciu, ktora je tam pre neodkladne pripady. Uz si mohla sediet v cakarni u svojho vseobecneho lekara.

autor
14. júl 2023

@viestta asi tazko som mohla sediet, ked som na ceste do práce 😊 v zivote som na pohotovosti za 30 rokov nebola tak sa do mna laskavo nestarajte pani.

mamina7070
14. júl 2023

nic to neni po par tyzdnoch to zmizne uplne zbytocne pojdes na pohotovost ak nechces ist do prace vezmi dovolenku

viestta
14. júl 2023

🙄

martinkatinka
14. júl 2023

No tak zdravie je hadam prednejsie ako praca. Ak s tym nejdes teraz, vecer uz nechod. Nie je to vôbec akutne, ak s tym dokazes 12 hodin robit.

janinah
14. júl 2023

Šajnu nemaš na čo slúži pohotovosť.Personal dovolenkuje.ti čo ostali v robote padajú na hubu.sluzia donekonečna a ty sa tam dotrepeš s takou somarinu.Metlou by so tá hnala kebyže nemám povinnosť sa správať profesionálne.

januska12323
14. júl 2023

Nerobíš každý deň do večera. Takže ak neprídu bolesti alebo niečo iné stačí ísť budúci týždeň k všeobecnému.

adrianap83
14. júl 2023

Tak pokiaľ Ti noha neopuchne a budeš môcť chodit a robiť, môžeš ísť aj neskôr na riadne vyšetrenia. Už ty vies ako sa cítiš, čo je dôležitejšie.

gabym
14. júl 2023

Ja mám takú dieru pod kolenom asi2 roky a neriešim

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. júl 2023

Vy všetky mudrlantky išla som s tým nakoniec k svojmu lekarovi a poslal ma na dalsie vysetrenia lebo sa mu ta noha nezdala. Majte pekny den a zbytocne nemudrujte tolko.

guudy
14. júl 2023

Autorka, ist s tymto na pohotovost by znamenalo z tvojej strany zneuzivanie pohotovosti. A ano, tyka sa to vsetkych, nielen teba, pretoze kvoli tebe by museli dlhsie cakat na pohotovosti ostatni s akutnym stavom. Takze zeny ti tu dobre povedali, ze s tym mas ist k vseobecnemu. To si aj spravila. Dr. ta odoslal na dalsie vysetrenie. To potvrdzuje, ze to akutne nie je. Inak by ta obratom hnal do nemocnice.
Drzim palce, aby si mala nohu v poriadku👍🏼👍🏼👍🏼

gabym
14. júl 2023

Potom napíš čo ti povedali, aká je koncová diagnóza. Reálne ma to zaujíma keďže ja mám to isté a nikdy ma nenapadlo ísť s tým k lekárovi. Daj vedieť 👍

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drake122
14. júl 2023

Netuším, čo to je, ale máš peknú nohu.

nelca0510
14. júl 2023

8:11 píšeš,že si na ceste do práce
9:31 tá už lekár vyšetril a poslal ta dalej
Koho chces klamať?

autor
14. júl 2023

@nelca0510 lekára mám cestou v centre mesta a myslim ze sa vam nemusis spovedat pani, kde sa nachadza moj doktor. Ktorý mal prazdnu cakaren.

viestta
14. júl 2023

@nelca0510 uz aj ty si pani 😅

autor
14. júl 2023

@viestta a co jej mam napisat slecna??? Trapne ste tu vsetky s tymi narazkami.
Hlavne ked ma dieta sopel tak hned s nim utekate dobreze nie na pohotovost staci mi tu precitat niektore ine diskusie 😂