Syn hodil dcére do hlavy kovové polievatko

jakubik
23. apr 2015

Baby ja už fakt neviem ako reagovať, ale som taká naštvaná, že by som ho rozdrapila, syn 6 rokov hodil dcére 16 mesačnej do hlavy kovové polievatko! Viem, že nie naschvál, ale vraveli sme mu nekývaj s ním, lebo jej trafíš hlavičku, no a bolo z 3 metrov, rovno do hlavy, len čakám čo jej bude...tak len som sa chcela pošťažovať

mawka
23. apr 2015

@jakubik krhly su odkedy z ocele? skus polievat ocelovou velkou krhlou plnou vody, myslim, ze by si mala problem ju dvihnut aj bez vody. krhly su bud hlinikove alebo z obycajneho plechu. a ten nie je tazky.

moni244
23. apr 2015

@jakubik a co, ze mam len jedno dieta? Co to ma s tim spolocne? Mam dvoch surodencov a obidvoch mladsich a za vsetko zle, aj za to, co som neurobila, som mohla len a len ja, preto na to pozor, nic viac

libka1
23. apr 2015

@jakubik tak ma dobry svih ked 3 metre, treba ho dat na atletiku 😀 a dcerka bude urcite ok

mircalla
23. apr 2015

@moni244 tak uz si si rypla.....spokojna? prepodkladam, ze ty si nikdy nebola na svoje dieta nahnevana, ze?
uplne mimo temu tu dramatizujes a mentorujes, ze robi rozdiely medzi detmi na zaklade tohto incidentu, pritom je len nahnevana a ma strach....

moni244
23. apr 2015

@mircalla píše tebe niekto? tak pšš, to, že všetci jej pritakávajú, ľutujú ju, akého má nepočúvneho syna neznamená, že aj ja pôjdem z davom, mám svoj názor a nebojím sa ho povedať, teda v tomto prípade napísať

mircalla
23. apr 2015

@moni244 kto jej pritakava? daj priklad... si citala diskusiu vobec? ci len svoje si meles?

moni244
23. apr 2015

@mircalla čítala a melem si svoje a aj bude, verejné fórum, môže napísať kto chce, čo chce, keď sa tebe nepáči, nečítaj

mircalla
23. apr 2015

@moni244 presne tak verejne forum - takze reagujem na co chcem....citam - nepaci - reagujem.....citam paci reagujem....neurcuj pravidla, co mam robit, ja som reagovala na tvoj nazor....s ktorym neushlasim...

moni244
23. apr 2015

@mircalla len keby si to vedela napísať aj normálne a nie len útočiť

jakubik
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mircalla
23. apr 2015

@moni244 Tak v prvom rade ty utocis na vystresovanu matku...neviem, na zaklade coho si dovolis tvrdit, ze robi rozdliely medzi detmi...toto mi pride styl a la supermatky...len kritizovat

moni244
23. apr 2015

@jakubik keď myslíš, sranda, všetko, čo človek napíše mimo zaužívaného linku alebo priania zakladateľky, tak je to rýpnutie

jakubik
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moni244
23. apr 2015

@mircalla ty si dobrá, že supermatka, výborne, ešte napíš niečo vtipné

moni244
23. apr 2015

@jakubik treba naučiť, ale tak, aby nespôsobilo úraz druhým

alaguema
23. apr 2015

@jakubik nežiarli náhodou? V tom prípade by možno stačilo venovať mu viac pozornosti. Súhlasím, že v tomto veku už má vedieť čo a ako. Držím palce, nech je malá v poriadku.

jakubik
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jakubik
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jakubik
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimina00
23. apr 2015

@jakubik u mna by dostal krik a par po zadku ked mu nestacilo uz pred 10x povedat.
No ale fakt tie temy sa tu robia zo vsetkeho..

sajmiona
23. apr 2015

@moni244 musim si ta zastat, urcite si to nemyslela ako rypnutie. Podla mna ked vidim nebezpecenstvo , poviem dietatu raz , dva razy, tri razy , vec zoberiem z ruky a hotovo mas dohrane ked nepocuvas. Hned by vedel, ze ma posluchnut ked neposluchne nebude to mat. Urcite by som ho nenechala tak, ze iba napominam , ked si myslim, ze to nedopadne dobre. Je spravne ho nechat trosku si poplakat nech si uvedomi svoju chybu, ale nemuselo k nej prist. Dufam, ze mala bude v poriadku, takych nehod este bude, pretoze mama neustriehne vsetko a nemoze byt vsade, ale v tomto pripade sa tomu dalo vyhnut . Ano mam jedno dieta, ano je este male, ale som svojpravna takze mozem napisat svoj nazor

horana
23. apr 2015

@jakubik Najskor to nic nebude, aj nam sa pritrafilo ked boli deti mensie. Moja tiez hned zaspala a ja som mala nervy v kybli, lebo prave spavost moze byt dost nebezpecny priznak otrasu mozgu a ked by v priebehu neho nebodaj upadla do mdlob....cely cas som sledovala a ked spala uz dlhsie nez obvykle, nebolo mi vsetko jedno. Nastastie sa potom zobudila vysmiata a uz jej nic nebolo, drzim palce nech aj u vas je tak!

jakubik
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
horana
23. apr 2015

Inak moj bratranec ked bol maly tak bratovi so ziarlivosti ked bol tento este babetko zlomil nohy nasadkou od metly ho velmi silno udrel, aj lekar sa cudoval ze ako to zvladol 😠, a to bol cieleny a premysleny cin, psychologicka sa len uskrnala ze normalne vec vraj 😠 , neskor ho este raz vykotil z nakupneho vozika ze tento spadol a este ho aj zavalil....najlepsi kamosi neskor...

horana
23. apr 2015

Ked by to dlhsie neprestavalo asi by som aj zbehla aby sa vylucilo krvacanie do mozgu....pre istotu...aj ked to by musel byt ozaj pech, lahsi otras mozgu pri ktorom nie su mdloby a zvracanie sa lieci aj tak len kludovym rezimom, pokial viem...

janinah
23. apr 2015

čudujem sa,že dve strany príspevkov a nik neporadil pohotovosť 😒 samozrejme,že zober dieťa a choď k lekárovi,príliš veľký predmet,príliš malé dieťa,dosť silná 6. r. ruka švihla...toto nemusí byť bez následkov a treba dieťa vyšetriť,nemáš rontgenové oči

bonaqa2013
23. apr 2015

Deti. To poznám. Pred pár dňami moja 5 ročná dcéra zhodila dcére 6r. na nohu televízor. Televízor má 9 rokov, 30 kg. prežil televízor, ani dcéra nemá nohu zlomenú. Len poriadne opuchnutú a čiernu.

kaktusik007
23. apr 2015

@moni244 ja chapem co mas na mysli, ale uplne suhlasim s
@jakubik - ty mas dievcatko, este k tomu iba dvojrocne... ja mam 4 a 5 rocnych chalanov a to je uz fakt o inom, a on naozaj ked sa mu 5x povie, musi posluchnut a ak neposluchne, musi nasledovat primerany trest.

a dufam ze si s nou sla na tu pohotovost.

lucianakoniku
23. apr 2015

@jakubik ahoj, mozno budem trochu od veci, ale nedavno som citala super knihu od adele faber a elaine mazlish sourozenci brez rivality, riesia v nej presne taketo situacie a surodenecke konflikty. ta knizka je velmi citava, a aj ked je niekedy od teorie k praxi velmi daleko, urcite stoji za precitanie

moni244
23. apr 2015

@kaktusik007 ale uz aj moja dvojrocna vie, ze upozornujem 2 krat a potom nasleduje trest