Syn ublížil dcére

126
11. máj 2014

Ahoj. Chcem sa spýtať včera môj syn ktorý váži20 kg mohol neako vážnejšie ublížit mojej dcére ktorá má desať rokov tým že jej stál nohami na hruď. Stále si sťažuje ze ju boli hruď od včera. Pýtam sa len preto či mám ísť s ňou k lekárovi alebo jej to prejde samé. Včera aj dýchať malá problém.

126
autor
13. máj 2014

@brisilda tiež ste šikovný ako my

mahmulienka
13. máj 2014

@126 no fuha, tak to je sila, prajem malej skore uzdravenie... nech ju cim skor prejdu bolesti a zahoji sa....

beata79
13. máj 2014

aj ja mám doma 11roč ného syna a 22,5 kilového trojročného syna a viem si predstaviť čo robili vaše deti, lebo aj u nás je to podobne 😀

celasapremenim
13. máj 2014

@126 uf, drzim palce, nech sa to dobre zahoji, myslim, ze ste to este stihli riesit.....deti strasne kraviny vymyslaju niekedy

ruzicka383
29. máj 2014

no, deti to blaznenie niekedy odkukaju aj z TV a nedokazu este odhadnut nasledky. Tiez, nato surodenec nemusi byt pripraveny ak druhy necakane nieco spravi. deticky este nedokazu predvidat, od toho sme tu my dospeli, aby sme ich nejako ustrazili. 😉

126
autor
29. máj 2014

@ruzicka383 ja mám tri deti z toho trojročné dvojičky. Nedá sa všetko ustriehnut.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ruzicka383
29. máj 2014

@126 preto som napisala nejako, lebo viem,ze sa to neda na 100 %. Nijako som sa konkretne teba nechcela dotknut, prepac,ak si to zle pochopila. 😖

126
autor
29. máj 2014

@ruzicka383 viem že si to nemyslela zlé, ale ja som už na všetko citlivá. Tu je beda niečo napísať, lebo baby ktoré majú všetko ok nechápu zas mna. A len kydat vedia pritom oni nemusia byt tie dokonale

ruzicka383
29. máj 2014

ano,precitala som si komentare a bud nemaju deti,alebo uz vyrastlt,alebo mali stale niekoho,kto im ich strazil.
Ja by som na tvojom mieste,po tolkych ,,ohlasoch,, vo svojom monoblogu zrusila tuto temu.
Na druhej strane som ti vdacna a urcite aj par sa najde, ktore sa nieco poucili, lebo ani ja nie som z tych, co hned utekaju ku lekarovi, samozrejme, treba dieta sledovat,ak dojde k nejakemu ,,neviditelnemu,, urazu a riesit to s lekarom.