13 mesačná dcérka zle spáva. Čo jej pomôže?

kvietik
18. sep 2012

moze dieta zle spavat preto ked nieje este okrstene? moze to mat nan nejaky vplyv? lebo mala mi strasne zle spava ma 13mesiacov.

liz_lemon
18. sep 2012

to si hadam robis srandu, nie?

mummy01
18. sep 2012

sak skus ju dat pokrstit a uvidis... 😅 😵 mozno sa zazrak stane a bude spat.

sendy182
18. sep 2012

možno sa začala báť to vedia deti od 8 mesiacoch.......alebo je smädná, hladná .....a chce maminku.........môžte sa spoločne modliť my sme sa od 6 mesiacoch 🙂

lilysk
18. sep 2012

Mam tiez 13 mesacnu dceru a teraz posledne dni to je katastrofa ako spi -idu jej zuby to je cela zahada podla mna ,ale daj ju pokrstit ved ak mas taky pocit -nie nahodou ta to napadlo 🙂

ninan2
18. sep 2012

nie nemoze. Co tak najprv hladat nejaky normalnejsi (a hlavne realnejsi) dovod? Napr. nejdu jej nahodou zuby???

157misicka
19. sep 2012

urcite to s krstom nema nic spolocne...ale samozrejme ak mas pocit ze je treba dietatko pokrstit tak rob ako myslis....teraz k veci ako zle spava???znamena to ze sa casto budi?place v noci?a ako dlho to trva?je viac moznosti odpovede..dietatku mozno idu zubky, alebo ho nieco boli, mozno hlada mamicku ale urcite ona nevnima to ci je pokrstena alebo neni 🙂

euka210
19. sep 2012

urcite na to vplyv nema 🙂 asi Ti to najskor niekto povedal, ale patri to medzi povery a podobne sprostosti, ktorych je bohuzial este stale okolo nas vela a ja ich neznasam. Krst je duchovna vec a nie spankova. Aj nas ma niekedy zle noci a je pokrsteny 🙂 ...moze to byt hocico preco sa zmenil spanok, ved u nas sa meni stale....raz lespie a raz horsie 🙂