15 mesačné dieťa nechce v noci spať, čo mám robiť?

evkakozickova
13. sep 2019

Ahojte mám doma 15 mesačné dieťa nikdy nebol problém s nočným spánkom no posledný týždeň sa v noci budí aj tri krát stále kontrolujem či ho niečo neboli ale nič plač nieje od bolesti skôr taký ako keby sa mu spat nedalo no pritom je unavení dám mu fľašu a hneď zaspí no znova o hodinu vstane cez deň ho dávam spat len raz ale on by chcel aj dva krát pretože je unavení snažím sa ho ku večeru viac unaviť no nepomáha nič môžete mi niekto poradiť čo mám robiť alebo máte niekto podobnú skúsenosť? Ďakujem

lela123
13. sep 2019

Ak chce spat dva krat,tak ho nechaj,dieta ajked je velmi unavene zle spi.Moj ma skoro 19 mesiacov a iba mesiac spi jeden spanok cez den..Az nato,ze on zle spi od narodenia a ked idu zuby este horsie.Ked nejdu zuby zobudi sa tak dva tri krat,ale cucne si a spi dalej.Ked idu zuby vrti sa vkuse.

evkakozickova
autor
13. sep 2019

@lela123 od narodenia spal stále aj keď mu idú zúbky tak spí o siedmej už leží v postieľke o pol ôsmej uz spí no o ôsmej kus pomrnka potom znova zaspí no ako náhle je jedenásť dvanásť hodín spustí veľký rev a dávam mu aj na zúbky stále gelik no nepomáha už nič už som hotová

dadka36
13. sep 2019

Dieťa by malo samo spontánne prejsť na jeden spánok. Ako píšeš ze je unavený a dal by aj dva spanky, môže byt "preunaveny" a nespí v noci dobre. Navyše mu môžu ísť stoličky, to je bolestivejsie. Potom su tie noci na figu.

lela123
13. sep 2019

@evkakozickova tak skus ho tak velmi neunavovat ako si pisala,deti fakt horsie spia ked su velmi unavene.A tento tyzden ma aj moj zly.Mozno zmena pocasia atd.Viac vnimavosti.Skus dat nurofen id bolesti ci pomize.Ja som dala dokopy moxno 4 razy od bolesti pri zuboch.A kolko ma uz zubov?

evkakozickova
autor
13. sep 2019

@evkakozickova alebo to môže byť zo salmonerozi má ju asi tri týždne už ani nehnackuje ale ani nehnackoval len výsledky potvrdili že ju má teraz mlieko nepije dávam mu len čaj cez deň sa poriadne napapa prvé týždeň nebol problém aj v noci spal len teraz nechce

evkakozickova
autor
13. sep 2019

@lela123 každý večer mu dávam nurofen pretože jedna stolička sa mu tlači a nemôže vyjsť ostatné tri vyšli v pohode

lela123
13. sep 2019

@evkakozickova tak to budu zuby potom podla mna.Moj sa takto az strhne a krici v noci.Nam uz idu spodne ocne.

evkakozickova
autor
13. sep 2019

@lela123 no presne v noci sa znicoho nič strhne a spustí veľký rev alebo mu možno chýba mlieko

lela123
13. sep 2019

@evkakozickova moj toto,robi,len ked idu zuby.Ked chce mlieko,to sa len tak mrvi.

sapetka
13. sep 2019

No moze plakat preto lebo mu nedovolis spinkat 2x denne , zjavne to este potrebuje . A unavit tiez nie je dobre pretoze velmi unavene dieta zaspava este horsie. A k tomu nurofenu.. no ja osobne by som ho kazdy vecer nedavala, ale tak ty vies co robis. Drzim prsty

nikusiak9
13. sep 2019

@evkakozickova prilis unaveny

evkakozickova
autor
13. sep 2019

@nikusiak9 nurofen mu dávam len pár dní a posledný týždeň spinká dva krát o 9 až 10 a potom poobede o 2 do 3

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evkakozickova
autor
13. sep 2019

@zuzudrnda ďakujem pekne za radu ja skúšam všetko ale on nechce veľmi papať jedine čo chce je fľaša čaju dnes mi lekárka povedala že to môže byť aj zo zubkou lebo jedna stolička sa mu tlači ťažko a môžem sa ešte opýtať koľko asi drží ťa salmoneroza?

evkakozickova
autor
13. sep 2019

@evkakozickova a mohli by ste mi prosím povedať či nemôže ani fľašu mlieka aspoň večer nech sa aspoň trošku nasýti

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evkakozickova
autor
14. sep 2019

@zuzudrnda práveže nič iba to že mu mám dávať probiotiká a ani to mi nepovedali že má držať diétu a že má byť bez mlieka lenže bez mlieka ho zase veľmi nechcem nechávať ja som chcela len vedieť či môže aspoň jednu fľašu