19 mesačný synček rozpráva zo sna

157misicka
11. sep 2012

ahojky mam 19 mesacneho synceka..tak neviem ci je to normalne u vsetkych deticiek 😎 syncek pred nedavnom hovoril zo sna..on je celkovo velmi sikovny hovori uz hole vety co nevie ukaze, opakuje vsetko, snazi sa upratovat, chodi na nocnik okrem spanku..a kopu veci..mam pocit ze je na svoj vek dost vnimavy a sikovny 🙂
ale nie je to neovykle to rozpravanie zo sna..on neplakal, len hovoril o motorke 😀 on sa velmi rad vozi a hned zase aj zaspal..uz davnejsie sa smeje zo sna no to je asi normalne u vsetkych babeniek 🙂

dejnas
11. sep 2012

asi sa mu o tej motorke snívalo 🙂 nie je na tom nič neobvyklé... moja dcérka tiež občas niečo zo sna povie, či dokonca vykríkne... a spí pokojne ďalej 🙂 my sa s manželom na tom väčšinou pobavíme 😉
obavy by som mala asi len v prípade, ak zo sna nariekala, kričala, plakala... bola by nepokojná... skrátka, ak by ju trápili nejaké "nočné mory"

briketa
12. sep 2012

moji sa zvyknu nahlas uplne sulat od smiechu, to milujem 🙂

157misicka
autor
12. sep 2012

@dejnas to je jasne ze sa mu snivalo len prekvapilo ze taky malicky a uz ma taketo zive sny 😀 ze az hovori zo sna..je jasne ze viac by ma vystrasilo keby plakal no to sa nam nastastie zatial stalo len 2 krat odkedy sa narodil

bacula
12. sep 2012

moj muz ma 30 a tiez rozprava, tak fajne si zvykneme pokecat 😀

atreyu
12. sep 2012

taktiež...môj muž ma 30r a rozpráva zo sna 😀 veľakrát mu nerozumiem, ale sem tam sa poriadne zasmejem 😀 ináč načastejšie a nasilnejšie to je okolo splnu tak si to skús odsledovať a dávaj na malého pozor, muž ako dieťa bol aj námesačný...

skoricaxx
12. sep 2012

Aj ja rozpravam zo sna - v pohode no proste nieco sa ti sniva a ty na to reaguješ (odpovedáš, rozprávaš sa z druhými atd...), a stalo sa mi aj to že som sa zobudila na to, že počujem samú seba rozprávať 🙂

barcelona94901
12. sep 2012

@skoricaxx mne tiež,ale lepšie než sa zobudiť na vlastný chrapot 😀 to sa mi stalo,ked som mala angínu 😀
moje díte,tiež rozpráva,hlavne po super dni,sa nasmeje
ked je spln vtedy sa otáča,robí rozne kusky 🙂
moj 😎 ked má stres ,rozpráva zo sna tiež,no v cudzom jazyku,sa na tom smejem ..inokedy zas počíta ,ráta 😀

ludka77
12. sep 2012

@157misicka ja mám 27rokov a debatujem zo sna už od mala 🙂 a moja malá tak isto 🙂 takže normálka

157misicka
autor
12. sep 2012

@atreyu moj muzicek taktiez zvykne ked je velmi unaveny a zaspi tak rozprava ale nejakou ufonskou recou 🙂 nerozumiem mu vobec nic aj ked na otazku mi odpoveda 😀 vzdy sa na tom nasmejem 😀 barcelona94901 ludka77 mne bolo len zvlastne ze syncek ma len 19 mesiaciko a takto nam rozprava nevidela som osobne este take malilinke babenka takto v noci vystrajat 🙂

atreyu
12. sep 2012

@157misicka no vidíš, tak to podedil po tatovi...ja som zvedavá na toho nášho chrobáka 😀

dejnas
12. sep 2012

@157misicka mm ma asi zabije, že ho nabonzujem 😀 😀 😀 on sa vo sne zvykne hladkať na bruchu, na boku alebo natiahne ruku akoby bol námesačný a druhou rukou si ju hladí 😀 😀 prvýkrát, keď som to zažila, som myslela, že je hore a smiala som sa, pýtala sa, čo robí... on si to ale vôbec nepmätá... ja mu to vždy spomeniem, ohromne sa na tom bavíme a nechce mi veriť, že to fakt robí....
k téme: nedávno som si všimla, ako sa náš malý 2,5 r. v spánku hladí po brušku 😀 😀 a je "vymalováno" 😀 😀 😀
btw: dnes synček v noci zo sna vykrikoval : "moje, moje".... on si teraz strašne bráni hračky, lebo sestrička mu všetko berie.... ale kričal tak nešťastne, až sa rozplakať chcel, tak som ho bola pohladiť a utíšiť 🙂

zuzanocka
12. sep 2012

nase obe sa bezne v noci aj pohadaju 😀
mladsia vykrikuje "moje!" starsia zas "nechaj toooo!"
mensia nam dokonca raz zo sna aj basnicku povedala 🙂

podla mna je to uplne bezne... 😉

zuzanocka
12. sep 2012

@barcelona94901 hehe, ja si sama aj zacmukam, ze aby som nechrapala 😀

euka210
19. sep 2012

je to normalne, moj povie skor ham ci brm...podla toho, cim dieta zije. Moj MM hovori zo sna, takze to cakam aj u maleho 🙂