3 mesačný vyhadzuje rúčky zo sna

simonta11
6. máj 2019

Dobry den prosim vas mam len 1 otazocku.Mame syna ktory mal nedavno 3 tyzdne.Chcela by som sa opytat ci je normalne ze sa zo sna laka vyhadzuje rúčky niekedy sa aj rozplače a potom zaspí a popritom nemame doma nejaky krik.Dakujem za odpovede 🙂

lovasovaandrea61
6. máj 2019

Ano je to novorodenec..tieto samovolne pohyby ustupuju okolo 4 mesiaca aspon u nas ..ale kazde dieta je ine

tinkaha
6. máj 2019

Je to úplne normálne. Každé bábo to robí. 🙂 Tak žiadne strachy

belasy_motylik
6. máj 2019

Je to bežné a normálne, ale dieťatko to často budí. Je dobré mu na prvé týždne preto baliť ručičky do perinky či ulitky a pod.

ukulela
6. máj 2019

@simonta11 je to reflex. niektorym babtkam preto vyhovuje zavinovanie rucok, moj prvy tak spaval do polroka. mladsi zavinovacku s ruckami dnu nechcel velmi, ale nebudil sa tak casto. mala som ulitku (najdes na webe, je vela podobnych, tuto siju na SVK a bola som spokojna, pre starsieho som mala dve. mladsi trocha ponosil, ale kedze ju nepotreboval, nezavinovala som ho potom uz.

zdenkatv3
6. máj 2019

Je to uplne normalne, nemusis sa nicoho bat. Deticky taketo budenia v noci maju. Aj moja Miska sa takto budila zo sna.

potomka
6. máj 2019

Ono je este moc malicky, takze je to v tomto veku normale. Malinke deti mavaju take tak povediac tyky a tych sa vedia aj zlakut. Ono to vekom ustupi neboj. Je to v poriadku

stellaaa
6. máj 2019

@simonta11 je to morov reflex a okolo 4mes.to ustupuje.Precitaj si o tom na nete.Aj nasa to mala a preslo to,je to normalne a aj aspon vies,ze sa mozog vyvija a funguje spravne.

denka259
6. máj 2019

@simonta11 tzv Moorov reflex, u niektorých novorodeniatok býva silnejší. Vytratí sa okolo 4. Mesiaca.

jedine8
6. máj 2019

Ahojte baby malu strašne boli bruško us 3 dni place veľmi a mala teploty zvracala mi má 4 mesiace poraďte čo robiť kakala včera tak neviem prečo ju boli bruško ??

zavana
6. máj 2019

@simonta11 áno aj naša malá to robila, potom to samo prestalo, mala pokojnejší spánok už 🙂

ciarraa
6. máj 2019

@simonta11 zaujimave, ale pocula som ze to deticky normalne robia bezne a potom to prejde do toho siesteho mesiacika 🙂
@jedine8 nemala by si s nou ist k dr? Ved to nie je sranda, co jedla?

kliatana
7. máj 2019

3 dni ju boli brusko, ma teploty a ty si s nou akoze este nikde nebola u lekara? tak to by som ja bezala hned po prvom dni

jedine8
9. máj 2019

Bola som s malov dali nám prehanadlo tak pomoholo tak že krv má v pohode a moc tak isto lekary sami nevedia prečo mala teploty brala antbijotiku tak je us lepsie?