3 týždňové dieťa prespí skoro celú noc

petuska456
25. júl 2012

Mamičky je normálne keď môj 3 týždňový synáčik prespí skoro celú noc? spinká aj 7-8 hodín.

sisaha
25. júl 2012

@petuska456 vacsinou ak dieta prekonalo zltacku tak je take viac spavé. Porad sa s doktorkou ci ho budit na kojenie, alebo nie. Urcite zalezi podla toho ako prospieva

lutia
25. júl 2012

@petuska456 suhlasim s
@sisaha...ako som raz pytala na toto aj doktora ked mi maly spaval aj cez den viac ako 3hodky (niekedy aj 5hod) ze ci ho budit aby sa napapal....a on povedal ze keby bol hladny isto sa ozve 🙂) (ale podotykam ze priberanie bolo oki)

katren
25. júl 2012

@petuska456 bud rada 😀 😀 😀 😀
moji nemali ani jeden zltacku a od narodenia prespia celu noc....obidvaja tahaju 12-tky v noci 😉 keby bol hladny, urcite sa zobudi 😉

xenicka13
25. júl 2012

my sme spali od 6 tyzdna celu noc s jednym krmenim, ale to ani oci neotvorila, len sa napila 😀

svetlusska
25. júl 2012

@sisaha nooo bud rada, moj maly (8.tyz) mal zltacku ale celu noc mi neprespal ani raz, stale sme boli hore kazde dve hodiny, teraz sa to uz troska upravilo som hore asi iba dva krat v noci...a ak ti pekne pribera a nehlasi sa ze je hladny tak si myslim ze je to okej, kebyze je hladny urcite sa ozve si myslim...moj to dava najavo veeelkym placom :D

sisaha
25. júl 2012

@svetlusska to asi patrilo zakladatelke 😅 😉

svetlusska
25. júl 2012

@sisaha ju prepac 🙂 ano ano zakladatelke hned to opravim 🙂

svetlusska
25. júl 2012

@petuska456 nooo bud rada, moj maly (8.tyz) mal zltacku ale celu noc mi neprespal ani raz, stale sme boli hore kazde dve hodiny, teraz sa to uz troska upravilo som hore asi iba dva krat v noci...a ak ti pekne pribera a nehlasi sa ze je hladny tak si myslim ze je to okej, kebyze je hladny urcite sa ozve si myslim...moj to dava najavo veeelkym placom :D

sante81
26. júl 2012

mne včera 5 tyždnová kočka spala od 14tej az do dnes rána, samozrejme sa zobudila na papanie, ale to ani oko neotvorila, ziadne mikrospánky ani bdenie, nechala som ju tak, a aj mne kázala doktorka budit v noci kazdé 3 hod, ale ked sa pri prvom krmení dotlací a stačí jej to, tak je hore za 5hod, aj ja som len človek a ked mam moznost o 2 hod dlhsie spat tak spím, sama sa nezobudím a budík si nastavovat nebudem. mozno je to len taky mytus krmit kazdé 3hod kvôli tvorbe mlieka, neviem

gubcikova
26. júl 2012

@petuska456 môj syn aj kamarátkin prespal celú noc až dokým neprišlo 3mesačné očkovanie.potom vstával 2-3x za noc a teraz po druhom 5mesačnom očkovaní sa budí 5x

dudduli
26. júl 2012

@petuska456 buď rada,že ti spinká a na kojenie by som ho nebudila,keď bude hladný tak sa 100% ozve 🙂 ,ja som pri obidvoch vstávala pomaly každé 2 hodinky a už som z toho bola taká zmagorená,že som si ani nepamätala že som ho dala do postielky,kolkokrát som sa strha zo spánku,či som ho neprilahla a on si odfukoval v postielke 😀 ,a k mladšiemu vstávam dodnes,lebo si hocikedy v noci zmyslí že si prosí kakauko 🙂

raona
26. júl 2012

jasné že je to normálne.. zobudí sa ked potrebuje.. netreba ho budit

lenka_b
26. júl 2012

Bud rada 🙂 Aj nasa taka bola a do dnes ma rada spanok 🙂 Je to normalne - staci mu jest cez den 🙂) Deti sa budia, ked potrebuju a su hladne same, ja by som nebudila 🙂

malabiba
26. júl 2012

@petuska456 je to v poriadku, keby nebol spokojný nespinká...zažila som niečo podobné pri synoch, plne som dojčila, tak som musela odsávať mlieko pri takejto dlhej prestávke v kŕmení 🙂

svetlusska
26. júl 2012

@dudduli nooo mne sa parkrat stalo ze som bola taka unavena z toho vstavania kazde 2 hodiny ze ked som ho mala pri sebe tak som ho dala z jednej strany vankusa na druhu a nakojila a zaspala...a to som ani netusila ako a ani kedy...takze odvtedy spinka v postielke a ked je hladny tak place a to ma zobudi takze viem ze mu nemozem nic spravit...ale tak uz sa to postupne upravuje a nevstava tak casto, ale tak zatial ma len 9 tyz.

michaela18
26. júl 2012

och baby,ked tu citam ze vase deticky prespia celu noc,tak zavidim 😀 .nam sa to stalo zatial 2x za celych 9 mesiacov.od 6 mesiaca sa budi 1x na papkanie.ste stastne zeny. 😀ja by som urcite nebudila.podla mna sa babetko ozve ked je hladne.ved ked ti dobre prospieva tak ho nechaj,aspon si oddychnes aj ty

lussy23
4. aug 2012

je to zvláštne. ľudia sú vždy s niečim nespokojní a najlepšie na tom je, že iní by brali to, čo tom udruhému vadí... Jedna sa stažuje, že jej dieťa neprespí celú noc, ďalšej vadí, že prespí... Jedna je nešťastná, že jej dieťa nepapapá zeleninku, iná je zúfala z toho, že dieťa nechce palacinky... pride mi to zvláštne.