5 mesačné bábo po odchode návštevy prestalo v noci spať

saty.predaj
3. máj 2017

Ahojte mamicky. Cez vikend sme mali navstevu na prespatie. Maly hned prvu noc spal zle a odvtedy sa to zhorsuje. Stalo sa to niektorej? Kedy sa to ustalilo?

warholette
3. máj 2017

@saty.predaj Preco si myslis, ze to ma spolu suvis?

saty.predaj
autor
3. máj 2017

@warholette co ja viem ci mal vela podnetov. Spaval celkom dobre. Zrazu take zhorsenie uz 4tu noc. Dokonca sa mi zda ze dnes to bolo uplne najhorsie. Dost som unavena mam dve deti. Mozno to nesuvisi, neviem 🙂

terezka1947
3. máj 2017

@saty.predaj u nas vzdy,vzdy,vzdy po nejakych zazitkoch,ci peknych,ci nejakych nestastnych=padoch,ci vylakani nejakom, deti nespali par noci.....nech sme robili,co sme chceli...a napr.posl.skusenost,boli sme umyt auto,stasi sa tesil-zazitok...mladsi 2r.sa bal...jasne,dve noci nespal....este aj zo sna vykrikoval
takze...na deti naozaj vsetko vplyva a vsetko inak,niekedy uplna malickost

saty.predaj
autor
3. máj 2017

@terezka1947 🙂 no uz by to aj skoncit mohlo, lebo ani predtym nespaval najlepsie :D. Dakujem

terezka1947
3. máj 2017

@saty.predaj starsi syn bol ako ak ok, pri mladsom sme mali par mesiacov uz takych,ze sme s nim nikam nechodili,ani ziadne navstevy neprijimali-lebo naozaj to bolo hrozne.
postupne z toho deti vyrastu....a vyspia sa a my s nimi😀,snaaaad😀

dominika6
3. máj 2017

@saty.predaj lebo mal veľa podnetov,cudzích ľudí,viac hluku a narušený stereotyp..to sa upraví

bienennest
3. máj 2017

@saty.predaj Ahoj, v tom veku sa moze nazvisle od navstevy menit postupne spanok dietatka. Deti su uz vacsie a omnoho viac vnimaju a teda aj pred a pocas spanku spracuvavaju. Treba sa pokusit navodit uz 1-2 hodiny pred spankom kludny rezim a skusit odstranit predmety, ci zvuky ktore dieta mozu nabudit (telka, kolotoc nad postielkou atd). To co pre nas vyzera ako nevinna vec, moze tak male dietatko rozrusit. Samozrejme, ze aj navstevy vo vecernych hodinach su pre deti rusive. Ak si uz zacala prikrmovat, moze to tiez mat vplyv na jeho spanok lebo kasicky sa horsie travia ako materske mliecko.

alenkay7
3. máj 2017

@saty.predaj možno ho niečo boli, aj zubok to može byt, alebo sa mu meni režim. dietatko nebude stale rovnako pekne spinkat u nas sa to menilo každe tri mesiace. možno to naozaj bolo navštevoch citil zmenu ale musia si zvyknut na všetko cim skor tým lepšie

17juraj17
3. máj 2017

@saty.predaj Ale no tak 🙂 To mi pripomenula chlapa co sa v nemocnici neustale dozadoval pozornosti a sad vysetreni pretoze doma chodil 4x denne na velku a ked bol v nemocnici tak iba 3x 🙂
Rodicovstvo je proste o nespavosti. Najprv nespis lebo decko reve, potom nespis lebo decko reve do rana niekde po dikotejkach a potom nespis lebo decko reve kvoli manzelovi ze ma inu 🙂.
Neboj prejde to. 😀 U nas maly spaval tak ze aj v sptembri ked uz chodil do skoly si musel poobede 4hodky pospat a pri malej sme mali obdobie ze ja do polnoci lebo som vstaval do prace a moja od polnoci hore.

lobic
3. máj 2017

Nevidi sa mi nejka prevdepodobne, ze by to spolu mohlo mat suvis. Moze byt, ze dostalo tak zvanu zocinu ale to by bolo v nepohode stale a nie len v noci. Neviem mozno to len tak cele padlo, ze sa mu zacal akurat vtedy menit spankovy rezim aq s navstevou to nic nema

lorela
3. máj 2017

Presne som čakala, že niekto vytiahne zočinu 😂.

malina20061
3. máj 2017

nesmiala by som sa tej zočine, nám to pomáha u detí, keď sa očistia a je dieťa ako vymenené, nechápem ľudí, ktorý tomu neveria😢

lorela
3. máj 2017

@malina20061 Nie, veru neverím žiadnym bludom a poverám, zaklínadlám, zarieknutiam, lechtvarom, ocikaným plienkam, odpľúvaniu atď. atď.

bykaterina
3. máj 2017

@malina20061 ano moze sa to stat ale teraz uz vsetkym vyhrava kapela a ked sa dieta meni a pride nekludne obdobie tak to uz idu pripisovat urieknutiu je to az chore

malina20061
3. máj 2017

@bykaterina samozrejme súhlasím s tým, že sa dieťa mení a máva nekľudné obdobie, ale ako mi niekto vysvetlí, že aj pohľad človeka môže byť rôzny? dieťaťu je zle, je nekľudné, stúpa teplota, robí zle, umyješ ho v bylinke čistec a máš doma nové dieťa, ako ukážkové, čím to je? samozrejme to môžu byť zúbky, bruško atď.....

bykaterina
3. máj 2017

@malina20061 ano niekto ma energiu v sebe ze spusti dietatu take stavy, ale nie ze do riti hned prve co teraz je IN kazdu napadne toto za kazdym hlada nadprirodzeno ☹

malina20061
3. máj 2017

@bykaterina a práve preto, že sa nehľadalo to IN nadprirodzeno, skončilo bábo v nemocnici na infúzkach, až potom vyskúšali to IN nadprirodzeno a zabralo to. Od tej doby to používali a mali pokoj.👍

saty.predaj
autor
3. máj 2017