5 mesačné babo sa začalo v noci viac budiť na hlad

bajpuska25
14. aug 2015

Ahojte maminky mam 5 mesačného synčeka do teraz musím povedať, že my spával ukážkovo zaspal o 19:30 a prebudil sa nshlad kolo 3:00, 4:00 a spal do 6:30, ale teraz je to katastrofa budi sa skoro každé dve hodiny s plačom a chce papat dávame UM babylove bio a prikrmovať sme začali pred mesiacom a pol neviem myslíte že už mu to mlieko nestačí ? Chodím už jak mrtvola maminky ďakujem za rady

babatkoo
14. aug 2015

Ahoj podla mna je to z tepla. Ja plne kojim 3 a pol mesacneho chlapceka a vstavame skoro kazdu hodinu, hodinu a pol. Stale chce prsnik. Trochu pocuca a zasa zaspi. Evidentne iba pije, lebo papanie u nas trva 10 minut. Co uz ... ostava iba vydrzat. Skusala si mu ponuknut v noci iba vodu alebo cajik? Mozno je ozaj iba smadny v tom teple.

janinah
14. aug 2015

5mes. som dávala na večeru kašu podľa veku,sú také od ukončeného 4. mes.,,začínali sme tuším ryžovou,mlieko nestačí

oskvarka
14. aug 2015

mi sme bili na mlieku do 6 mesiacou len .. ale ja som kojila.. podla mna je to skorej z tepla a nie pre to ze mu to nestaci.. aspon zo skusenosti.. alebo obdbie take nieco v noci spracovava jeho hlavicka budi sa koli tomu viac aj nas sa okolo pol roka dost budil viac ako ked bol maly neskorej to zase preslo... kazde 2 hodky nieje zas tak casto aj ked verim ez je to na porazku... skus sa s nim vyspat cez den nech dozenies spanok a chodit spat vecer spolu s nim skorej...
@babatkoo ja som dlhsie ako 6 minut nekojila asi ani raz maleho.. on bol expresne rychli papac.. ale zase ked spal tak prso v puske a ked som mu ho brala nespokojnost niekedy len tak spal pol hodku hned ako nemal prso rev.. :D

beuss14
14. aug 2015

U nas detto.Kazde 2 hodiny sme hore,papa,pije.Je to z tepla,musime len pretrpiet.A u nas kase na zaplnenie bruska teda fakt nezaberaju,nech mu dam akukolvek,zje 4 lyzicky a dost.

babatkoo
14. aug 2015

@oskvarka 🙂 nam to trva 10 min lebo cakam kym sam v spanku pusti bradavku. Potom prelozim do postielky a mam chvilku pokoj 🙂 Skorej ho tiez nemozem oddelit lebo by bol krik. Teraz v tychto horucavach je na prse skoro nonstop.

oskvarka
14. aug 2015

@babatkoo no len moj spal necucal ale nepustil :D... ani za pol hodinu.. a ked nahodou pustil tak len som sa pohla tak hned v spanku pusa otvorena a pricucol sa :D... hlavne cez den takto fungoval.. v noci ta tma na neho akosi pomahala ze sa aj pustil niekedy ...alebo sa mu dalo ze som zobrala a spal dalej... aj teraz ma dva roky a stale ked zaspi na prse tak musim bojovat aby som sa od neho dostala lebo ostane privakuovany a prihryznuty este aj :D... ked bol babo tak cez den som to riesila tak aby sa aspon 2 krat za den vyspal po pol hodke ze som si zobrala knizku a citala si a on mi na rukach spal s prsom v puske :D... lebo inak by nespal asi ani 5 minut :D

sardinka333
14. aug 2015

@bajpuska25 može to byť naozaj z toho tepla...moja je na Nutrilone sice vstava 3x v noci ale to sa normalne zobudim že počujem ako mlaska a vidim že ma suche pery, pusinku. Ani vela toho mlieka nevypije...z 90tky mi kludne 40,20 nechá...a spi dalej...ma skoro 2 mesiace.
ja by so skusila trochu vydržať či to naozaj nie je tými horučavami, ak nie tak pridaj na večeru kašu a ak si ako mrtvola tak pekne na jedno dve krmenia zapriahi otecka...u nás je ranné krmenie mužove. Aj tak by vstaval do roboty. Len dnes som sa ,,zlutovala,, lebo bol nejaky unaveny...inak ,,nepoznam brata,, a šmitec krmiť.

bajpuska25
autor
14. aug 2015

No on praveze vypije vsetko 150 ml spapa v pohode on je totiz dost velky ma 9 kíl keď sa narodil mal 4700g tskze ktovie bola som dnes u doktorky a opyttala sa ci nemôžem prejsť už na mlieko 2 povedala že kľudne niekedy že 2 jka bola normálne od 4 ukončeného mesiaca len podľa únie sa to zmenilo na na ukončený 6 mesiac a on je veľký takže aj veľký papkač je to najlepšia doktorka v poprade tak som dala na jej radu uvidime mozno je to fakt aj stoho tepla uvidime ma sa ochladiť tak snáď to pomôže a ktomu názoru že s nim mám spať poobede maminky on spinka max 40 min po dva krat za deň takže to si tiež bohvieako neoddychnem no nič iné neostáva len dúfať že buď pomôže to mliecko 2 jka ze je sytejsie alebo to bude teplom ma sa za,dva dni ochladiť tak potom napíšem uvidím ako bude spinkat dneska ked dostal to mliecko 2 maminky dakujem