9 mesačný syn sa začal v noci budiť

martuska90
11. sep 2014

Caute babule....
Potrebujem poradiť.Mám 9mesačneho syna....stále kojím,ked však niekde ideme zoberiem presnidávku alebo Nestle mliečko v krabičke...
Doma ho kojím,medzitým si v choditku požužla rozok alebo piškot,ovocie....Večer mu dám pred spaním kašičku (tak sme už naučený,aby som mala dost mlieka na noc)
Doteraz bolo všetko OK,po kašičke spal dom 3-4,potom som mu dala prsnik párkrát si potiahol a zaspal (to už ho nechám u nás v posteli)....
posledný týždeň sa však veľmi často budí aj každu hodinu,začne plakať ked mu dám prsník tak sa začne po chvili jedovať ako keby som nemala mlieko,dám mu z oboch a stále sa jeduje.....potom asi po pol hodine zaspí,no nie zase na dlho....
Neviem teda že či strácam mliečko alebo čo sa deje....Zúbky už má 2spodne a spával dobre pri prerezávaní....
Poradte mi niekto,bo doma všetci do mna hustia,že ho mám viac prikrmovať že mu je už kojenie málo,ale ja sa bojím že potom prídem o mlieko a navyše musím prikrmovať ked malý priberá OK????
Dakujem za všetky postrehy a rady

janickacrazy
11. sep 2014

@martuska90 Skús vynechat tú kašu a namiesto nej ho večer poriadne nakoj, ved čím častejšie kojíš, tým viac mlieka sa ti tvorí, to je logické. Neviem prečo sa ti jeduje, ale ved si skús odsat v noci mlieko a uvidíš, či ho máš alebo nemáš, možno je to len prechodné obdobie, niekedy sa stane, ked dieta viac narastie tak potrebuje viac mliečka a čím častejšie ho kojíš, tým viac sa ti bude tvorit a dobehneš to, čo potrebuje a potom by to už malo byt ok. Alebo to možu byt aj tie zuby, možno horné budú vačší problém ako spodné, stáva sa, moj syn takisto pri niektorých zuboch som ani nevedela, že vyšli a pri iných boli plače.