6 týždňové bábätko nechce spať cez deň

jarca1111
7. feb 2019

Ahojte, drobec ma 6 tyzdnov a nie a nie spat cez den, v noci spi od 19-20 hod vecera do takej 3-4, potom pospi este taku hodku a je hore az do dalsieho krmenia, potom zase zaspinka na max hodku, zase hore a potom sa napapa a spi uz len 15 min a potom je hore az do vecera kym sa neokupe a neulozim ho spat.. od cca 12.00 do 19.00 ziaden spanok.. oci cervene, cely nervny no spat ani keby neviem co.. aj ho nosim, aj kocikujem, aj lezim pri nom no nic nepomaha.. od tej 12 az do vecera vkuse len plac az kym nepapa, ked sa napapa je ticho asi pol hodinu...

pribinak
7. feb 2019

No ale zas ti kraaasne spinka v noci. Niektore babatka sa budia kazde dve hodiny celu noc

peppita
7. feb 2019

@jarca1111 pr mojej malej pomohla fit lopta a hudba,potom.nosic a hudba,pri syncekovy hudba a kocik,ale kocik uspavanie na trave,potom uz som mohla aj po rovnom chodit,ide len o to,prist na to,co na nich funguje

christie11
7. feb 2019

Mne pomohlo navodit atmosferu vecerneho spanku.cize ziadne ine uspavanie ako vecer.

sibyll
7. feb 2019

My sme mali presne do šiestich týždňov tento problém. Nakoniec som vyskúšala takú tú zavinovačku čo vyzerá ako zvieracia kazajka 🙂 🙂 od prvého dňa mi prespala celú noc, cez deň síce spala len raz max dvakrát ale drží ju to doteraz. -Večer o ôsmej spať a skôr ako o 9 ráno sa nezobudí...má 9 mesiacov