7 mesačný syn plače v kočíku

belusa
15. mar 2012

Ahojte byby neviem si poradiť s jedným problémom mj malinký bude mať 7 mesiacov a plače v kočiari.Už som vyradila hlboký kočár myslela som, že je zvedavý a chce mať prehľad ale zase plače ked prídeme domov tak sa ide zblázniť kope nohami a trepe ručičkami tak neviem či mu nevadí, že sa nemôže hýbať 😕 😕 tak či náhodou viete niaku dobrú radu??Dakujem 🙂

brumca
16. mar 2012

@belusa ahoj 🙂 mne moja Nelka plakava v kociku doteraz...nemala rada ani hlboky kocik a ani sportak sa jej nepozdava..chodime len na kratke prechadzky, lebo ona ani dlho nespava, max. 1hod...tiey som si mzslela, ye si viac uyijeme kocikovanie, ale ona je proste taka 🙂 tiez sme sa minuly rok v lete nosili a asi to bude aj teraz tak, ked sa budeme chciet niekam dalej dostat a kym nebude chodit sama 🙂 cize treba sa s tym podla na len zmierit a brat tak ako to je 🙂 inu radu ti neviem dat, lebo u nas nic nezaberalo..ani hracky ani mobil 🙂 teraz sem tam zabere, ked jej dam do ruky tycinky a hryzka si 😉

nika1987
16. mar 2012

Aj moj mi zacal posledne dni vystrajat vonku....no bohuzial...bude si musiet zvyknut....ja ho nosit neplanujem...

dusika11
16. mar 2012

@katy1979 ups to bolo hore pre....
@belusa vyssie som pisala ti

zebra41
16. mar 2012

@belusa treba trpezlivost. My sme mali to iste. Davala som mu hracky, rozok a tak...Mm ho obcas nechal poplakat - ma pevnejsie nervy ako ja 🙂 A tak zhruba okolo roka sa to zmenilo. Sice tam neposedi 3 hodky,ale do hodiny sa da. A dolezite je chodit po hlavnych cestach,kde chodi vela aut a tak...V 7. mesiacoch som chodila vacsinou tak,aby v tom kociku spal. Nas ignoroval aj veci ako Manduca, babyvak a pod. Najradsej na rukach alebo sa proste tahal na zem plazit sa...Potom to preslo. A veru tiez neodporucam brat na ruky ked place. Aby si to nespajal,ze si to vyplace. Ja som ho teda na ruky bravala,ale nie ked plakal. Skor ked sme prisli napr. na ihrisko a tak. Aby mal zmenu a vydrzal cestu domov 🙂))