8 mesačná dcérka neznáša cestu autom

maximilie
17. okt 2020

Viete mi niekto poradiť, čo mám robiť keď moja slečna neznáša cestu autom? Väčšina detí zaspí v aute skôr, ako sa naštartuje, všeobecne deti vraj majú radi cestu autom. Tá naša slečna neskutocne vrieska a plače. Keď ideme na dlhšie, tak zaspí po takej hodine...aj to sa ja musím odpútať a kojim ju,aby zaspala (ona samozrejme sedí v sedačke a ocko spomalí) skúšame všetko- piesne, básne, srandičky - to ma tak chvilkovy efekt. Chcem s ňou cestovať k sestre či na výlety, ale sama vzadu mi preplace celú cestu. Nie raz sa stalo, že som to v polovici cesty otočila. Máte nejaké rady? Dakujem

maximilie
autor
18. okt 2020

@guiseppinka nie nie čosi... Nikdy by som ju zo sedačky nevybrala, poznám mamičku ktorá takto o dieťa pri nehode prišla, takže to radšej odparkujeme a tak ju vyberiem. A tiež som už písala že neplánujem ju otočiť do smeru jazdy, ale dám ju do oredu k sebe, to som ešte neskúšala.

zuzika8512
18. okt 2020

@maximilie ahoj aj mpja rada je vydrzat🙂..podobny problrm sme mali my s malou.trvalo.to cca do roka..kupili sme jej tablet ked uz vnimala smejko.fiha a take..dovtedy revala vzdy cely rok..bolo to hroxneee ale musela z toho len vyrast...len vydrzqt..ale bolo to fakt narocne..takze len drzim prstý

klauko
18. okt 2020

@maximilie
Bude to zniet divne, ale u nas pomohla vymena autosedacky.

maximilie
autor
19. okt 2020

@klauko ďakujem, už som to počula že to môže byť tým

catherinah
19. okt 2020

@klauko u nas nepomohla, praveze ešte horsie 🤔

taga
19. okt 2020

Mali sme to iste, obaja synovia vrieskali v aute akoby ich rezali, fakt akoby uz uz mali skolabovat. Skoncilo to mavnutim carovneho prutika = otocenim sedacky do smeru jazdy ked mali cca 15 mesiacov. Odvtedy je v aute pohoda, spia, kecaju, 'tancuju', spievaju, jedia a su spokojni... bolo im proste zle v protismere