9 mesačný syn očervenie, keď sa jeduje

queenofdisaster
18. jún 2017

Ahojte môj syn ma 9m a keď sa jeduje cely sa napne kriči očervenie a cely sa trase zvykne to robiť keď sa mu niečo nedari niekedy to robi len tak neviem čo si mam o tom myslieť dr som to hovorila ale nejako na to nereagovala atretli ste sa s niečim podobnym? Je dosť samopašny a niekedy mi pride že to robi len zo samopašnosti naschval kedže sa zvykne robiť že kašle a podobne :D budem rada za každu odpoveď

queenofdisaster
autor
18. jún 2017

V praxi to vyzera asi tak ako keby sa namahal alebo resp. Tlačil :D

arsy
18. jún 2017

nejdu mu zubky?mozno je z toho taky "nesvoj"

althejka
18. jún 2017

Toto bolo kedysi aj u nas.ale teraz uz panko 4rocny trieska dverami a krici ze nebude moj kamarat.

lienkaviva
18. jún 2017

@althejka presne tak 😁👍

@queenofdisaster nevie povedať čo sa mu nepáči alebo ho bolí (zúbky, bruško) tak sa jeduje. Skús odviesť pozornosť nejakou hračkou alebo mu spievaj , proste niečo pri čom zabudne na plač

tinus7
18. jún 2017

@queenofdisaster ahoj, ak je z niecoho frustrovany tak si myslim ze je normalne ze to potrebuje zo seba dostat von. Nam ked sa nedari tak si zahresime a pod. Len on to este inak nevie vyjadrit. Nemyslim si ze to robi naschval, skor ti len dava najavo ze je nespokojny. Vtedy mozno len potrebuje ukludnit, zobrat na ruky a skus mu povedat ze vidis ze je nespokojny a ze si tu pre neho. Castokrat deti len potrebuju vediet ze my, rodicia chapeme ich hnev, frustraciu, smutok atd a je dobre ak maju moznost dostat tieto emocie zo seba von bez toho aby sme ich nejako sudili. Drzim palce aby ste to spolu zvladli🙂

tinus7
18. jún 2017

@queenofdisaster a mozno aj ako ti baby radia vyssie, skus vylucit nejake mozne bolesti.

queenofdisaster
autor
18. jún 2017

@arsy Ale ano teraz mu idu vrchne ale robí to už dlhšiu dobu
@lienkaviva On neplače len sa jeduje proste fakt akoby tlačil 😀 A robi to niekedy aj len tak 😀
@tinus7 Ja som nemyslela v zlom že to robi naschval iba že to niekedy robi aj keď sa teši

Takto nejak sa tvari ale vtedy to nerobil z hnevu ale on to prosto niekedy robi len tak

kacka184
18. jún 2017

Aj nas malý sa tak zacal jedovat asi 2mesiac ma 10mesiacov z ničoho nič ako keby chcel tak zlosť dostat zo seba aj ked sa mu nedari a az tak ze hmm a cely ocervenie trasie sa presne to aj s tým kaslom akoby naschval mne to tak pride ako keby uz trucuje

queenofdisaster
autor
19. jún 2017

@kacka184 Presne že ak niečo nie je po jeho aj keď mu niečo z ruky zoberem spusti taky plač až sa zajde

stanulienkat
19. jún 2017

Mozno je to jeho charakterova crta. Mozno bude panko nervak. My to mame tiez uz 5 rokov doma a robila to od 10-11 mesiacov.

queenofdisaster
autor
19. jún 2017

@stanulienkat To je celkom možné má byť po kom 😀 Len ma to občas vystrasi ci to nieje zvlastne ked toto robi