Aké najväčšie balenie krému Bepanten Baby sa dá kúpiť?

zuzinkka18
28. aug 2022

Dobrý večer
Aké najväčšie balenie krému Bepanten baby sa dá kúpiť? Kde ho kupujete najvýhodnejšie? Počula sám, že existuje nejaká nahrada? Používate niekto? Ako sa volá? Nerobila bábätku problémy? Zn. Malý ma citlivučku 🙈 pokožku

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lamonita
28. aug 2022

Pouzi heureka.sk a hneď uvidíš v ktorom eshope je najlacnejsi

whatever1
28. aug 2022

@deadlylucy Vytvara iba mastny film? Tomu neverim. U dcerky vzdy pomohol bleskovou rychlostou oproti ostatnym kremom.

whatever1
28. aug 2022

@zuzinkka18 Aj neophytiol a sudokrem su celkom fajn. Za mna neodporucam aviril, ten absolutne nepomohol ani neulavil.

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srferreira
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzinkka18
autor
29. aug 2022

@deadlylucy a čo odporučate používať? Ja to používam iba pri prebaľovani

dada0902
29. aug 2022

Ja mam sudocrem tam sa dajú kúpiť 400g používala som pri staršom aj teraz a ten je u nás top a není ani drahy toto balenie vydrží dlho

callisia
29. aug 2022

@deadlylucy nesúhlasím. Používam bepanthen baby iba v prípadoch zapareného, začervenaného zadočku napr.po hnačke (alebo keď niekedy kaká 4-5x denne) pretože mu okamžite pomôže. Ani sudokrem toto nedokázal. V živote nemal vysušenú popraskanú kožu keď som mu ten zadok nenatrela.

srferreira
29. aug 2022

@callisia toto im nahucali v LR urcite, ved ponuka okamzite produkty od nich.
A odpoved bola uz odstranena ale hned pisala, ze odporuca LR produkty na prebalovanie nech sa jej ozve do spravy.

srferreira
29. aug 2022

@zuzinkka18 pouzivam Bepanthen, nie po kazdom prebaleni, sem tam Sudokrem a osvedcil sa mi aj Cicaplast od La Roshe.

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzinkka18
autor
29. aug 2022

@srferreira aha takže to bola iba reklama 😀
No nášmu sa Sudokrem neosvedčil, Bepanten pomáha na všetko 😊

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srferreira
29. aug 2022

@deadlylucy je mi to uplne fuk kolko minaju na reklamu, pokial mu to pomoze a splni to ucel.