Ako mám vyčistiť detskú fľašu?

beawranai
9. apr 2017

Ahojte maminky. Prosim Vas poradte mi ako mam vycistit detsku flasu ked som ju umyvala v umyvacke a plast ktory bol priehladny sa mi sfarbil do oranzova. Uz som skusala vyvarit v octovej vode ale nepomohlo stale je plast oranzovy. Uz neviem cim to mam vycistit. 😒

kacenka2803
9. apr 2017

@beawranai ahoj aj ja som začínala s plastovými fľašami no nikdy viac kúp si radsej sklené neviem si ich vynachváliť sú super ľahko cistitelne rýchlo sa v nej zohreje mliečko parada

beawranai
autor
9. apr 2017

@kacenka2803 no pouzivame flase od znacky MAM anti kolikove a tie som zatial nepostrehla ci su aj sklene lebo urcite by to bolo praktickejsie. Lenze nas drobec si zvykol uz na tieto cumliky a iny typ nechce takze znacku moc zmenit nemozeme.

dadulkaf
9. apr 2017

@beawranai značka MAM má aj sklenené flpašky. My sme mali tiež.

dadulkaf
9. apr 2017
uhnakova
9. apr 2017

@beawranai MAM ma sklenene flase a dostat ich aj v drogerii DM. Maju siroke hrdlo a lahko sa udrziavaju, sklo sa dobre cisti.

senta_sofia
9. apr 2017

@beawranai este kyselinu citronovu, je silnejsia ako ocot skus

dadulkaf
9. apr 2017

@senta_sofia ja som pri vyváraní tiež používala kyselinu citrónovú, aby z vody neostávali na fľaši biele mapy z vody.

sunny8
9. apr 2017

Surova ryza + pur + horuca voda ➡➡➡ pretrepat a ptm riadne umyt este ... Mne pomohlo vzdy bola flasa zasa pekna priesvitna

viera77
9. apr 2017

presne takto isto cistim aj ja, ako pise sunny8, potom ryzu uz len zlejem cez sitko...na termosky tiez super postup, sklo ostane krasne ligotave a ziadne usadeniny....ale uz na zafarbeny plast netusim, ci ryza pomoze, podla mna uz nepomoze nic, kedze je to uz "zažraté" v plaste.

kacenka2803
10. apr 2017

@beawranai neboj antikolikovich je spústa aj sklenich ja používam s Dm baby love aj MAM má sklené aj tu mám

larochka
10. apr 2017

@beawranai daj do flase obycajnu ryzu, trocha vody, zavri a poriadne pretrep, bude ako nova 😉

dankabodvanka
10. apr 2017

Antikoliková fľaša ? Prosím, vysvetlil by mi niekto, čím sa líši od normálnej ?

grandzero9
10. apr 2017

@larochka to ako naozaj myslis ze sa s tym tak da vycistit plast? a to tam ide len sucha ryza ci este nieco lebo to by sa mi v celku zislo na cistenie plastovych misiek lebo sa mi stava ze akokolvek ich drhnem proste to sfarbenie od jedla nejde dole a ostavaju mi tie misky potom take skarede

larochka
10. apr 2017

@grandzero9 za skusku nic nedas 😉 . Ja takto cistim termosku (len ryza a trosku vody)... ale mozno plast ked zmeni farbu tak mu uz nepomoze nic...

larochka
10. apr 2017

@grandzero9 ale pri miskach neviem ako to chces docielit...tu ide o to aby to bola uzatvaratelna flasa a mohlda si s nou poriadne triast nejaky cas.

majocka24
10. apr 2017

Tiez len ryza voda pretrepem oplachnem

grandzero9
10. apr 2017

@larochka a tak skusim vyskusat za to nejak nic moz nedam tak ja som aj tie misky myslela tie co maju vrchnak bo ako niektore mi je aj luto vyhodit no nepouzivam ich lebo su zafarbene uz som si aj bars jaky pripravok kupila a nic ziadna zmena no vidi sa mi ze lepsie bude kupit si nove😉

carrot_apple
10. apr 2017

@beawranai vykašli sa na plast, ty tiež nepiješ stále z plastových pohárov tak prečo to dávať dieťaťu? kúp si tie sklenené MAM.

beawranai
autor
10. apr 2017

Kovky dakujem za rady 🙂 nasla som uz tie MAM sklene tak som si objednala ale tie co mam plastove este skusim s tou kyselinou citronovou vycistit a budem ich pouzivat v pripade nudze "kdy by neco" :D

endysa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beawranai
autor
10. apr 2017

@dankabodvanka no tie vo pouzivam ja sa dole srubuju a maju tam take dierky kde vkladas taku silikonovu vlozku co zabranuje prudrniu vzduchu ked maly cuca mliecko aby sa toho vzduchu nenatahal a aby nemal koliku alebo nafuknute brusko

beawranai
autor
10. apr 2017

@dankabodvanka aha takto vyzerata co pouzivam ja a ma oznacenie Anti-Colic

endysa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikol2701
10. apr 2017

Mam má pre mňa nalepšie fľašky sklenené a aj cumlíky, naša malá nechce nič iné. 🙂