Ako naučiť 7 mesačné dieťa samé zaspávať?

tinika
5. jún 2012

Ahojte, pri prvom synovi som také riesit nemusela, zaspával krásne sám v postielke. Ale mladsí od narodenia sa trapi s refluxom, mali sme rotavirus a stale niečo, tak prve mesiace spal bud v kočiku alebo lehatku, postupne spi v noci v postielke, ale hoci tam zaspaval sam aspon večer, teraz aspon kazdy druhy den ho treba uspat a aj to je tazke. A cez den je zvyknuty len v kočiku von alebo na balkone a treba s nim kyvat kym zaspi :( Uz som z toho zufala, nestiham ine veci, venovat sa prvemu synovi. Už by bolo načase, aby konečne zaspaval sam, ako aj uspavat keby som ho uspavala len aby spal v postielke, lenze jeho uspat? Uz 10x oči zatvara ze spi a znova sa stavia na 4 a dviha hlavku a dookola az to vzdam a dam ho do kočika, lebo takto by sme pokračovali aj hodinu. Ďakujem za rady.

olienka12
6. jún 2012

@tunzal staci citat pozorne a nenapisala by si svoj prispevok vecer problem spat nema problem ma so zaspavanim cez den

tunzal
6. jún 2012

@olienka12 a ty keby si čítala úvodný príspevok tak by si pochopoila o čom hovorím, a ked sa my zdá tak to som vôbec nepísala tebe. citujem ti z úvodu ", postupne spi v noci v postielke, ale hoci tam zaspaval sam aspon večer, teraz aspon kazdy druhy den ho treba uspat a aj to je tazke"

hirjak
6. jún 2012

téma bola uzamknutá z dôvodu duplicity