Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako naučiť dvojročné dieťa smrkať?

mirkava
29. mar 2016

Poradte mamičky. Ďakujem 🙂

belasy_motylik
29. mar 2016

Náš sa naučil v 5 rokoch a aj to mu musíme ešte pomôcť, aby to bolo efektívne. V 2 rokoch si nechcel ani nos dať utrieť 😀

ruthike
29. mar 2016

Velmi nazorne🙂 musis sa pred nim vysmrkat . Moja mala pochopila az bez servitky:D

jasminna
29. mar 2016

My sme na to isli hravou formou, vyrobili sme si gulicky z papiera, dali na stol a museli sme fukat nosom kto skor odfukne 🙂

priora
29. mar 2016

My sme doteraz boli chory som soplilA tri dni on jeden a nie a nie smrkat a na dalsi den zobral servitku a vysmrksl sa sam 🙂 tym ze stale videl mna

mata1001
29. mar 2016

My tiez tak podobne ako
@jasminna ale s pierkom...

motovidlo
29. mar 2016

Môj to pochopil, keď mu moja sestra povedala, aby zafunel ako ježko. Zafunel a soplík vyletel 🙂

mirkava
autor
29. mar 2016

Dakujem žienky niečo skusime 👍

tajka1986
29. mar 2016

@mirkava moja ma tri a stale nechape ze ma fuknut len nosom,vzdy ma otvorene aj usta😀 skusame trenujeme ale zatial jej to proste nejde. A co ju zaskrtim 😀 ?! Nepomaha ani funet akoze jezko,ani vysvetlovanie ani nazorne ukazky. Raz sa to proste nauci a hotovo

katrin21
29. mar 2016

ja neviem, ale ja som to ucila dceru od malicka, dvojrocna smrkala davno bez problemov.... normalne uz aj 8-9 mesacnu sme davali ze nech fukne a ucila sa to v pohode, jasne, ze vtedy na zaciatku to nebolo este dokonale, ale islo o to, aby sa naucila .... nebyvala chora, ale nejaky ten soplik bol sem tam....
normalne sme fukali a ukazovali jej , ako to ma urobit a potom do kapesnicka ona..

misel0806
29. mar 2016

Syn ako dvojrocny uz smrkal sam pekne. Najkor to potahoval do seba nakolko to nie je dobre raz mu stoho zalahlo v usiach. Zobrala som vreckovku prilozila nech smrkne a naucil sa samozrejme vzdy som musela smrkat zarovno nim.. To sa nauci casom. Syna kolko krat aj teraz karham niekedy potiahne do seba lebo to je najjednoduchsie.. Ale nie treba mu ist prikladom a ukazat co je spravne..😊

mirka822
29. mar 2016

Znám děti, které neumí smrkat ani v 6 letech 😀 Je dobré, že to řešíš a snažíš se to dítko naučit co nejdřív. Dceru jsem naučila smrkat pořádně asi až ve třech letech a v pěti letech už smrkala úplně sama a kdy potřebovala. Možná je to ale tím, že já mám rýmu celoročně a často mě viděla smrkat 🙂

milota164
30. mar 2016

treba to skusat nam to to tiez dlho trvalo, naucila sa to az ked dostala prvu poriadnu nadchu v skolke 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli