Ako obliekate dievčatá do škôlky?

24. nov 2021

Ahoj maminky.
Prosím vás, čo dávate dievčatám do škôlky keď je takto chladnejšie ? Na väčšiu zimu mám pripravenú kombinézu, ale nato je ešte priskoro. Bundu má zateplenu , podtym má teplú mikinu, plus tričko, šál čiapka, rukavice-klasika... Ale na spodok čo ? Dávam jej legíny/tepláky , v ktorých je aj v škôlke, a keď ju nesiem do školky, alebo keď idú von tak ma na nich ešte jedny tepláky. Bojím sa, že to už nestačí. Hlavne keď vonku fúka taký studený vietor.
Dávate už nejaké lyžiarske nohavice alebo oteplovacky? Kombinézu budete dávať až keď bude riadny mráz ?
Ďakujem 😊

1angelika
24. nov 2021

kým nie je sneh a mráz tak tak legíny a zateplené hrubé legíny, ktoré má len na von. Na vrch tielko a tričko, mikinu. vetrovku. Mikinu v škôlke vyzlieka. Otepľovačky dávam len keď je sneh, aby si legíny nezamočila.

anjelicek26
24. nov 2021

Ved daj softshellove nohavice cez to, ak idete pesi...oteplovacky je este skoro, to sa spoti... softshellove nohavice su aj v skolke na von omnoho lepsie, ako dalsie teplaky (?) ved ked je teraz vlhko niekde si sadne a ma mokry zadok...softshell toho dost zadrzi...

kristina2412
24. nov 2021

Ja dávam pančuchy a teplejšie legíny. Na väčšiu zimu mám nachystané rifle zateplené flisom. Oteplovacky nosí len keď je sneh. Ja ešte pod bundu mikinu nedavam ,má tricko s dlhým rukávom a tielko. Bundu má funkčnú a veľmi teplu.

1angelika
24. nov 2021

@kristina2412 a v škôlke je aj dnu v pančuchách a teplých legínach? Naši majú strašne teplo v škôlke ...

jani321
24. nov 2021

Ja dávam tiez softshellove nohavice na legíny alebo na pančuchy ak má saty.

halci
24. nov 2021

softshell gate z unuo a pod to leginy. vnutri je len v leginoch a sukni

hennyinnsbruck
24. nov 2021

Do skolky ide len v zateplenych leginach (dnes -1 bolo) a v skolke ma zateplene softshell gate tie jej daju ked idu na dvor

barborkakr
24. nov 2021

davam teple leginy, podkolienky, tielko, tricko s dlhym rukavom a mikinu, alebo sveter, to uplne staci si myslim na bratislavsku zimu 🙂

petka1402
24. nov 2021

Tak ja som asi divná ale moja je satickova/suknickova a pod to len pančuchy berie... Ma nohavičky, tielko, pančuchy, šaty(alebo tričko s dlhým a sukňa) na to mikina na zips a vesta, čiapka, do triedy ide len šatách
Keď idú von majú veci zvlášť tam ma tričko, mikinu, tensiu zimnú bundu a tepláky, čiapka a keďje chladnejšie ma pripravené nakrcnik a rukavičky ale to už učiteľka im povie co áno co nie

matovicova
24. nov 2021

U nas je rano 1 stupeň, dala som jej už oteplovacky a aj si ich pytala...

saxana000
24. nov 2021

Do triedy Ponozky a tenke leginy alebo pancusky.na presun a na von ma este jedny zateplene leginy co si da navrch.tielko uz je samozrejmost natelnik rolak alebo saty na to mikinu/sveter a bundu.capicu nakrcnik-ak nema rolak a rukavicky ma v bunde vo vreckach da si ked chce.topanky uz sme vytiahli zateplene ale zas nie snehule a oteplovacky dam az ked bude sneh aby nepremokla

kristina2412
24. nov 2021

@1angelika v škôlke majú sukne , legíny má dole

1angelika
24. nov 2021

@kristina2412 ok už chápem , sukňu si predtým nespomínala tak som nevedela.

ajka0207
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
24. nov 2021

Ďakujem vám krásne za odpovede , pomohli ste mi ❤️