Ako sa zahrať s 8,5 mesačným dieťaťom?

atoskopetrik
26. máj 2014

Ahojte, mam 8,5 mesacne dieta a este nesedi a nestvornozkuje...baby, chcem sa Vas spytat ako sa hrávate s detmi...ako ich zabavate...dakujem 🙂

grossmann
26. máj 2014

mala mma 8,5 mes., sedi a stvornozkuje sice uz aj chodi kolo nabytku, takze vela sa zabavi aj sama objavovanim, ale stale ju zaujme gulajuca lopta za ktorou sa natahuje, cci za ktorou ide, mame aj hopsadlo, ale to len obcas, ked zehlim a chcem aby bola v bezpeci, tapkanie rucickami, ci nozickami ma rada, spievanie, kuchti mi v kuchyni - dam jej varesky, misku a pod., hudobna hracka ju zaujme na nejaky cas...neviem, co este, nenapada ma teraz...ta moja vela objavuje a kolo nabytku hore a dolu a ked sa nepodari tak rev 🙂

marseillka
26. máj 2014

@atoskopetrik ahoj, moja ma tiez teraz 8 mesiacov, a nesedi, len skusa asi plazit. vela jej rozpravam a popisujem vsetko doma aj vonku, ukazujem hracky, zvieratka, vydavam zvuky a ona skusa tiez, riekanky, basnicky, tap tap, baran buc, steklim ju, vyhadzujem do vzduchu troska to je u nas novinka a krasne sa smeje..alebo hocico pichnem do ruky( lyzicka, ponozka, flaska...) a mama moze nieco urobit 🙂 neviem ci som pomohla. a este tatove hodinky, za nimi sa pregulava.