Ako ukľudniť plačúce 4 mesačné dieťa?

denisbg
12. nov 2012

Mamičky, prosím vás ako ukľudnujete vaše detičky. ten náš sa dokáže tak spajediť, že ho dokážem ukludniť len pri cicíku. či cez deň, tak aj v noci. začalo to okolo 4 mesiaca. mával aj cumlík, ale už ho vôbec nechce ☹ najhoršie je, keď ho to chytí vonku.

hradnapani
12. nov 2012

@denisbg stvormesacne babo sa spolahlivo ukludni len na ciciku. Na tom nie je nic nenormalne, je to uplne prirodzene. Naozaj netusim iny sposob. Mozno ti poradia maminy, ktore nedojcia nieco ine, ale tie dojciace to na 90% robia takto 😉

sendy182
12. nov 2012

@denisbg prečo sa napajedí? je hladný.....mokrý.....unavený........je mu zima? .......smutno za maminkou........myslím že je to rozdiel........... 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............je jasné že v tomto veku chce svoje mliečko................jemu nevysvetlíš 😀 ...........na prechádzku chodte len napapaný...........ja som vedela v kočiari pohojdať.............alebo doma moja mama na rukách a spievala mu........kým som ja došla od lekára 😀 😀 😀 😀 ......a normálne sa jej ozýval že aká krivda 😀 😀 😀 😀

monika2606
12. nov 2012

@denisbg nemôžu ho už trápiť zúbky? možno, preto ho nič iné neukludní, cicik vraj dosť pri tom pomáha lebo dieťatku sa aj ulavý troška od bolesti pri saní. No ale naša bola tiež nervák niekedy ale skôr tak do 2 mesiacov, ale my sme mali iné problémy a my sme ju ukludňovali na rukách alebo na ciciku, no a vonku...to sa mi dlho jednovala, proste nechcela byť v kočíku...neznášala ho asi do 4. mesiacov, potom už ok...

denisbg
autor
12. nov 2012

@monika2606 no veru myslím, že to budú asi tie zúbky. dneska bol tak nervózny celý deň, a keď som mu dala hryzátko som myslela, že ho zje 😀 😀 aj som pozerala ale nič sme v pusinke nenašli 🙂 no uvidíme aká bude táto noc...

marakoli
12. nov 2012

@denisbg aj náš sa najlepšie ukludní na ciciku a asi aj tie dasienka ho svrbia, všetko pchá do pusy, slince ako doberman a niekedy je nervózny, horor 😀

monika2606
12. nov 2012

@denisbg no nás zúbky trápia tiež už dlho už od 4 mesiacov, teda myslím si, a tiež stále nič, možno sa mu ďasienka len plnia, nemusia hneď narásť a aj to je vraj bolestivá, tak môže byť 😉 držte sa, dúfam že vám vyjdú skôr ako nám, tým našim sa nechce von a už máme 7mesiacov

saska2208
26. nov 2012

Mozno to vyznie blbo ale my nasu dcerku ked sa hneva ukludnime jedine v aute...a tak sa vozime aj hodinu a ona buva... Zasspi hned ako sa auto len pohne 🙂

ssussie
26. nov 2012

mozno boli brusko - daj rurku, mmozno rastie - aj to ich bolieva, ze vraj a mozno idu zubky a mozno sa len nudi a prosi si pozornost. nam pomaha, ked sa najprv ukludnim ja a potom si ho priviniem a bozkam az kym sa neukludni 😉