Ako viem, kedy je pokazené materské mlieko?

sisa232
6. jan 2024

Ahojte prosím vás ako viem kedy je materské mlieko pokazené...moju malú kojim ale aj si odsavam na večer mlieko alebo keď dakde ideme ....čiže odsajem a dám do ladnicky. Posledné dni sa mi moje mlieko nejak nezda...po odsati chuti to mlieko normálne a po zachladeni a zohriatim vo vodnom kúpeli kanvicou mi príde to mlieko že ma inú pachuť a nie moc dobrú to isté aj pach ....za odpoveď vopred ďakujem

annamivo
6. jan 2024

@sisa232 ja som dávala do 24 h , skladovala v chladničke. Vždy sa mi urobila akoby smotana na vrchu, tak som pretrepala, ohriala a ok. Nebude to skôr tou nádobou? Ja som používala Avent nádobky aj do mrazničky a nikdy nič.

marticka85po
6. jan 2024

Ak bude pokazene hned to zistis.ja som mala vela mlieka,aj som mrazila do sackov.o mesiac som mliecko vytiahla z mrazu,bolo jemne zlte ale necitila som ziadnu pachut.a predsa dcerka z neho prezvracala celu noc.

beatrixx1525
6. jan 2024

Niektoré ženy majú v mlieku nadmerné množstvo lipázy, také mlieko keď chvíľku postojí tak smrdí s prepáčením ako grcka. Mlieku to nijak neublíži nie je pokazené len je to tým enzýmom. Mala som ten istý "problém" tak som sa pýtala a vraj je to takto a v poriadku

sisa232
autor
6. jan 2024

@annamivo tiež mám tej značky

sisa232
autor
6. jan 2024

@beatrixx1525 tak dúfam že to je tak, ďakujem ....nechcem malej nejak ublížiť dávam si na všetko pozor aby mala bola spokojná