Bábätko skoro stále spí

22. sep 2022

Ahojte, dcera 2 a pol mesiaca , mam pocit ze len spi :D Vydrzi hore tak hodinku , hodinku a pol max. potom spi 1-2 hodiny, noc prespi skoro celu s 1 kojenim rano. Vychadza mi to ze spi aj 18-19 hodin pocas dna. Je to normalne alebo jej nieco moze byt ? Ked je hore je aktivna a cula, place malicko....

luccija
22. sep 2022

Uzivaj si ten dar od Boha🙂mala som tiez taku sipkovu Ruzenku vyspata, vysmiata krasne dni

nikasmile
22. sep 2022

To je super bábätko. Náš krstný syn prespal pol roka...😀 je úplne ok má 2.5roka. Uži si to...❤️

janickacrazy
22. sep 2022

je to v pohode, užívaj, neboj sa, o pár mesiacov to bude zase iné

autor
22. sep 2022

@luccija
@nikasmile
@janickacrazy dakujem za ukludnenie 😀 a tie deti vam ostali aj potom take ze radi spali ci sa to uplne zmenilo ?

cali2016
22. sep 2022

Aj moja bola taka v 2.mesiaci.Dnes ma 7 mesiacov a stale nevydrzi byt hore viac ako 2-2h30min.Takze stale ma 4 spanky denne.

reaan
22. sep 2022

Uzivaj si to kym sa da 😊 moj maly takto spal celu noc do cca 4mes. Potom akokeby utalo kojenie po 1,5-2hod. Uz ma rok a v noci hore stale kazde 2hod. Ale nestrasim ta, niektorym detom to takto vydrzi dlho 🙂

autor
22. sep 2022

@reaan a to len tak z nicoho nic sa zacal budit alebo to nieco nastartovalo?

1mina
22. sep 2022

Uzivajte 🙂 divne by to bolo keby to robil napr 8 mesacny, teraz je to este len ok...ja som mala prvu hroznu nespiacu, a druhorodeny bol ako Vas sipkova ruzenka a zlate spokojne babatko 😊 teraz ma 18 mesiacov a vrtulu v zadku len za nim beham cely den 2 sekundy a uz stoji na stolicke, na stole no hrozny vymyselnik plny energie 😃

reaan
22. sep 2022

Jj, z nicoho nic. Najprv som myslela, ze ho boli brusko, ale nie, on bol hladny. Vraj sa rezim spanku meni v tych styroch mesiacoch. Uvidis, ci aj vy ste ten pripad 🙂 Stane sa aj 5x do tyzna, ze sa zobudi uprostred noci a aj hodinu nespi iba lozi po posteli 😅

anavixy
22. sep 2022

Nastuduj si spankove regresie (to su tie nespave obdobia) a celkovo vyvoj spanku, nech nie si prekvapena 🙂 rychlo kym mas cas, ale mozno mozno jej to vydrzi, kamaratka ma dvojrocnu co je schopna vstat o deviatej a od dvanastej spat do tretej 😄🤪

luccija
22. sep 2022

Tak ja mam uz pubertacku🤣 a klud a pohoda jej zostali ona je taka flegmaticka povaha.Ale, ked jej isli zuby vela sa v noci kojila, ale neplakala, nemala teplotu...teraz si uzivaj co mas uvidis co bude dalej dolezite je, ze nie si unavena a znicena z prebdetych noci.

andrejka1974
22. sep 2022

Užívaj si a oddychuj aj ty časom sa to zmení bude objavovať svet a vtedy už nebude chcieť toľko spinkať

amelie2017
22. sep 2022

Aj moj druhy bol taky, kde som ho polozila, tam zaspal. Potom sme si dosyta vypili vsetky spankove regresie. Ma 14 mesiacov a bud je chory alebo mu idu zuby. Takze nespime.

scorpionflower1
22. sep 2022

Ach...moja, toto som ja nikdy nezazila 😀

janickacrazy
22. sep 2022

Ja som mala dvoch spachtošov od narodenia a spali aj potom viac ako "bežné" dieťa. Najstarší aj v školke spal vždy, ked som prenho prišla aj o 16:00, všetky deti tam robili hluk a on si spal ako nič. Jedno dieťa bolo nespavec od narodenia a je furt.

babydesire
22. sep 2022

Aj take deti existuju ?! 🤫🤫🤫

vevapeto
22. sep 2022

Užívaj si to….takúto spachtošku som mala aj druhorodenú.

ls56
23. sep 2022

Moja dcera ked mala 3 mesiace tak bola hore polhodinu a potom 1,5h spala. Tiez som sa cudovala,ze ci jej cosi nie je. Fakt som sa bála. No uz by som sa nebala ale uzivala si to😀 teraz ma 8,5 a spi za cely den tak max 2h a niekedy ani to😳 takze nebojsa,budes mat sancu si este uzit nespiace babatko😄😄