Balenie naširoko

15. júl 2022

včera nám ortoped kazal dcerku balit naširoko má už skoro mesiac, počas tehotenstva bola celý čas otočená dole zadočkom asi aj preto ale zaujímalo by ma ak ste na tom boli rovnako ako dlho vám kázali baliť naširoko? my máme kontrolu o mesiac, dnes sme ju tak začali baliť ale vôôôôbec sa jej to nepáči a stále je nepokojná ked jej to dám ....tak by som chcela vedieť či je možnosť že o ten mesiac povie doktor že už netreba baliť

lulka321
15. júl 2022

Ja som dcéru balila naširoko od jej narodenia a balila som ju tak do troch mesiacov.

mimi2120
15. júl 2022

Náš tiež nebol nadšený ale potom sme kúpili t-tomi nohavičky a tie nosil v pohode. A tiež sme sa veľa nosili. Po 6 týždňoch už bolo všetko v poriadku.

autor
15. júl 2022

@mimi2120 ja som tiež kúpila t-tomi nohavičky aj ked sa mi zdajú dosť široké oproti tomu ked som skúsila dať poštolky plus plienku :D ale ani jedno sa jej nepáči ale aspoň sa tie nohavičky jednoduchšie balia ....tak to som rada...dúfam že aj u nás to bude rýchlo v poriadku ...lebo inak žiadna výhra v tomto teple ju ešte baliť do dalšej vrstvy ...

misisika
15. júl 2022

My sme balili cca 3 týždne pomocou t-tomi. Ale zle v nich spal, tak po prvom nočnom kojení som mu ich vždy dala dole...a v pohode 😊 (inak mám ich ešte na predaj)

marianarem
15. júl 2022

Moj bol na tom rovnako v rovnakom veku. Balili sme s postolkami a nemal to vobec rad, skopaval si to, aj sme sa bavili, ze to nosi ako kovboj "prekliato nizko" 🙂 Pred spanim som ho vzdy krasne zabalila, ale po zobudeni uplne skopane. Finalne si myslim, ze to vlastne ani realne moc nemal v tej spravnej polohe. Tie specialne nohavicky este horsie v tom nervacil. Napriek tomu o mesiac uz vsetko v poriadku.

autor
15. júl 2022

@marianarem och už aby sme mali po kontrole a mohli ich odložiť :D

tosomja
15. júl 2022

Ja som balila aj keď netrebalo do poslednej kontroly u otropeda. Myslím, že po treťom mesiaci už nebudete musieť mať. Neviem, či máte aj nejakú odchýlku, či len preventívne. Ja som v lete balila len na noc. Skús prvé dva tri dni na noc a potom aj na deň, či si skôr nezvykne. 🤗