Chodíte von aj v nepriaznivom počasí?

habibi0
13. nov 2023

Ahojte...ako takmer každý deň sme sa chystali von.. dcérke (4 roky) sa nejako nechcelo, tak som sa jej snažila vysvetliť, prečo je dôležité ísť von, aký je čerstvý vzduch zdravý a podobne...tak sme sa poobliekali, dali gumáky, pršiplášť a išli na prechádzku... bývame na sídlisku v krajskom meste s veľkým počtom rodín s deťmi, ale vonku sme stretli len pár psíčkarov a 2 maminy s kočíkmi...žiadne deti... dcéra sa ma pýta, prečo ostatné deti nie sú na čerstvom vzduchu, či nechcú byť zdravé 🤷‍♀️ ako to máte vy, chodíte von v každom počasí? Nemyslím silný vietor, lejak ani búrku...dnes len mrholilo, ale nikde nikoho 😒

banalu
14. nov 2023

Ja chodim vzdy, ak to nie je uplna hroza des 😂 burka, lejak, velmi silny vietor. Ihrisko volame "nase sukromne" lebo sa na 80% nikto okrem nas na nom neobjavi ani ked je pekne 😂
Ale chodime aj skakat do mlak, aj sa len tak flakat hore dole... a neraz som vysvetlovala, ze moje dieta je plne vode-odolne, ked stare babky hikali nad mojou sediacou v mlake 😂😂😂

simaksima
23. nov 2023

No tak teda všetky čo chodíte a ste z Košíc tak sa ozvite, každý deň sme von od 11-12 a nikde nikoho 😂😂 sem tam by sa zišla spoločnosť, mne až tak nie ale malému určite ..