Čo by malo bábätko vedieť v 4 mesiacoch?

ssimona18
14. máj 2019

Dievčatá ktoré máte detičky, tak kedy sa začali deti naťahovať za hračkou ale nie tak že jej dáte hračku do ručky ale že samo sa dieťatko naťahovalo?A kedy sa má začať pretáčať?

adel1410
14. máj 2019

@ssimona18 v prvom rade každé dieťa je iné. Treba ho motivovať a trénovať ale určite nič netreba síliť. Náš má 3 mesiace a pretoci sa z chrbatika na bruško, ale hračky vníma málo ☺

anitka63
14. máj 2019

@ssimona18 neboj sa to príde samo, naše mamy nás tiež neučili, jediné čo viem ,že nás mama dávala sedeť a potom sme si sadali už aj samy 🙂 Ale 4 mesiace je stále malé miminko 🙂

jarca1111
14. máj 2019

@ssimona18 nas syn sa natahuje za hrackami, no hned jak ich ma v ruke tresne s nimi o zem 😀 pretaca sa iba na bok a na bruchu dviha hlavu, drzi sa na rukach no vtedy sa za hrackami nevie natiahnut

miruschkar
15. máj 2019

@ssimona18 ja mám 4 mesacne a už sa pretáča sam na bruško a aj chytá hračky na brušku ale to len chvíľku potom začne mrnčať a prestane ho to baviť 🙂 ale kazde babo je individuálne

ssimona18
autor
15. máj 2019

Tak moja sa pohrá s hračkami teraz budeme mať 4 mesiace ale sama sa nepretáča z chrbátika na bruško, iba na bok ...

miruschkar
15. máj 2019

@ssimona18 to už sa pretočí za chvíľku to bol náznak aj u mojeho

innapnirhu
15. máj 2019

@ssimona18 moja ma 3 mesiace a daco, a tiez sa sama nepretaca, je ako kus dreva:D aj napriek tomu ze na brusku byt miluje, byva tak aj pol hodinu-hodinu a hracky ju velmi bavia, vsetko chyta a potom strka do pusy. Len sama sa nevie otocit. Asi kvoli mohutnym stehienkam ktore ma ako dve velke kotvy.