V koľkých mesiacoch sa ma bábo začať pretáčať ?

ssimona18
21. máj 2019

Ahojte v kolkých mesiacoch sa ma bábo začať pretáčať,? a chytať hračky tak že sa za nimi samo naťahuje?

ivka27101
21. máj 2019

Tak okolo 3.-4.mesiaca

lesankavh
21. máj 2019

Naša sa pretočila z chrbátika na bruško včera a včera mala mesiac.Nejako skoro sa mi to zdá 🤔🤔🤔

deedol
21. máj 2019

chytat hracky 3-4m, pretacat z chrbta na brucho do 6m, opacne az potom. toto su ale len "tabulkove" udaje, kazde dieta je ine.

megyi1711
21. máj 2019

Mne sa moj 4,5 mesacny otoci s mojou pomocou (ze trosku mu zacnem otacat ritku) z boku na brusko vzdy ale sam uplne sa mi tak len par krat otocil,ale z chrbta na bok ma teraz maniu sa tocit vzdy na jednu na druhu stranu...a hracky mi chyta aj sa natahuje za nimi ale len ked ich ma samozrejme v dosahu 😊

lucv
22. máj 2019

@ssimona18 mam 8 mesacneho syna, neni extra tucny/velky bol do 8 mesiacov plne kojeny prvy krat sa sam bez mojej pomoci pretocil 5,5 mesacny, plazit sa zacal az v 7 mesiacoch a hracky docahoval na brusku ked bol alebo mal nad sebou hrazdicku uz od 2,5 mesica, samozrejme hracku sme mu do ruky museli dat my, prist k nej nevedel ale vnimal ich docahol a snazil sa chytit

klasicka veta 😂 “kazde babo je ine” .... poznam deti co od 5,5 mesiaca stvornozkuju aj take co v roku a pol este nie... tazko skatulkovat a davat mantinel od ktoreho do ktoreho mesiaca ma co dieta spravit

megyi1711
23. máj 2019

@lucv to je pravda,moja znama ma babu a v 8 mesiacoch nevedela sediet ani hlavicku si poriadne nevedela drzat ale teraz je uz velka a je v pohode zdrava sikovna