Čo robíte, keď ste v nákupnom centre a máte so sebou práve odplienkované dieťa?

11. apr 2023

Dobrý den, čo robíte keď ste niekde napr v nákupnom centre dieťa sa boji wc a nočník ste zabudli?

martinka13
11. apr 2023

Kúpim nočník a idem na wc

syslik81
11. apr 2023

kupit skladaci nocnik a mat ho stale v kociku ... co ine sa da robit ... bud utekat von do travy alebo odnaucit strachu z wc

vulka
11. apr 2023

Bleskovo nasadím plienku.

lily14
11. apr 2023

Idem niekde von na travu

katarinka89
11. apr 2023

V takom prípade dávam plienku pre istotu- teda ak nieste v nákupnom centre každý deň od rána do večera

betka233
11. apr 2023

Kupim nocnik v pepco za 5e ak viem ze to bude na dlho...

svetlonos
11. apr 2023

S cerstvo odplienkovanym by som nesla do nakupaku, pokial by nebol zvyknuty na redukciu wc, tu by som brala so sebou alebo ten skladaci nocnik. Zvytocny stres inak pre oboch.

lily14
11. apr 2023

Možno má vysmejete,ale raz sa nám to stalo a mala som v kočíku tu čiapočku zo zmrzliny tie malé guličky čo tam dávajú .a vravím malému tu sa vypisaj to je mini nočník tá čiapočka je z plastu .a on v pohode na wc sa do toho vypísal a potom sme to nosili všade! Ale len pre chlapcov 🤣

zuzanka.zuzu
11. apr 2023

@lily14 dooooosť dobreeee 😀 👍

luccija
11. apr 2023

@lily14 to si daj patentovať🙂môj synovec sa hanbil cikať v kolóne do Chorvátska pri aute tak mu dali fľašu

spadnutaslivka
11. apr 2023

@lily14 nemáš foto? Nejako si to neviem predstaviť 😀 samozrejme len tej nádobky

lily14
11. apr 2023
jesenzima
11. apr 2023

Dávala som plienku, alebo to neriešila, ale moji to vždy nejako vydržali a fakt mám už druhé odplienkovane bez verejnej nehody 🤷

senta_sofia
11. apr 2023

Nosila som so sebou v taske nocnik a latkovu plienku a sacok, curali sme aj v metre, ked nebolo kam vyliat, hodila som do nocnika tu latkovu plienku, to stacilo na vsiaknutie obsahu.

heni79
11. apr 2023

Dievčatá, na trávu? No počkajte, príde vám sem vynadať matka z Kanady, ktorá vie všetko! 🤦😂 A nie, miadi to nie je. Tá je normálna. Každopádne treba nosiť so sebou náhradné oblečenie. A nehody sa stávajú. Ale iba „chvíľu". 😉

mariet24
11. apr 2023

Môj si nesadne na veľké wc bez tej redukcie tak hocikde sme zdvihnem ho nad zachod a cika akože na travicku

autor
11. apr 2023

Ďakujem nočník som rýchle kupila ale svokra na mna kukala jak na najmarnotratnivejsiu osobu na svete .. zevraj v toaletach pre matky s deťmi sú aj serble ale dieťa by som tam neposadila tak ešte ostala nahnevaná že nejsom normálna

euka210
11. apr 2023

Nocnik som nikdy nenosila, trochu odveci mi to pride.
Isla som von vycurat do travy. A nahradne oblecko pri sebe v zaciatkoch.

ivangeline
11. apr 2023

Nechodievam s prave odplienkpvanym. :D

elis248
11. apr 2023

Rovnako ako @mariet24. Tiež som synčeka tak zdvihla nad záchod ako cikávajú dievčatá a bol v pohode. Nič som nemusela nosiť. Iba náhradné oblečenie keby náhodou.

betka233
11. apr 2023

Autorka neries tie svokrine komentare, ved pri cerstvo odplienkovanemu dietatku sa nocnik navyse urcite zide, nie je to marnotratnost 😇 a neries ani matky, ktorych deti sa vedeli vycurat kde prislo, lebo nikdy nepochopia to, ze niektore ine deti sa proste nevycuraju len tak do travy ani na velkom wc ked sa boja... naco stresovat dieta, este by dostalo nejaky blok, dobre si spravila 👍

mapypotkancek
11. apr 2023

Dávam dieťaťu na prechádzku "špeciálne prechádzkove slipky", a.k.a. nohavickove plienky a na to jeho slipky. Má pocit, že má svoje slipy a drží, ale ak mu ujde, nevadí v tejto zime. Keď sa oteplí, bude mať obycko slipky už len a budem nosiť náhradné oblečenie. Teraz mi ide o to, aby neochorel a funguje to, zatial. Ale rozhodne nemá plienky, na tom trvá

mikadooo
11. apr 2023

Nechodila som s takým dieťaťom do nákupného centra. Našťastie nebolo treba. Keby bolo treba, tak by som nabalila gaťky, legínky, dala ju vycikať pred vstupom do nákupáku (kľudne aj k stromu) a následne by som dobu v nákupáku skrátila na úplné minimum, korzovať budeme, keď bude staršia. Alebo variant b, ak teda som nútená s ňou byť v tom nákupáku dve hodiny a nijak inak to nejde - dala by som plienku pre istotu a vôbec neriešim, že je odplienkovaná.