Čo znamená, keď sa bábätko trasie?

letinka25
26. nov 2020

Ahojte mamičky vedeli by ste mi poradiť čo znamená,keď bábätko trasie?Ale zima mu nieje.Ďakujem za odpoveď 😉

mima1
26. nov 2020

Neviem ako stare babo. Moj 2syn robil asi do dvoch mesiacov ze mal ako keby daky nerv ci co sucasne v rukach aj nohach. Ako keby ho sklbalo. Aj 5minut to robil. A vzdy len v aute

dada149
26. nov 2020

Môj syn sa triasol, alebo skôr mu škubalo nohami a rukami. Mal 2 mesiace. Boli sme na vyšetrení krvi a zistili, že mu chýba železo. Ako ho začal užívať škubanie prestalo.

mmoonna
26. nov 2020

Môže to byť aj epilepsia

babulina
26. nov 2020

@letinka25 predspankovy tras, do roka prejde samo. Idealne skontrolovat neurologom

andreatytler
26. nov 2020

@letinka25 Mozu to byt krce.. Urcite natocit na video a ukazat doktorke. Ak to su krce a neliecia sa, moze to velmmi babatku uskodit.

hailey1
27. nov 2020

@letinka25 moze to byt novorodenecky tras, moze to byt “abstinencny zachvat” ak si brala v tehotenstve vela magnezia, moze to byt milion veci... mal by ho vidiet neurolog v kazdom pripade, v 90% pripadoch to nic nie je. Moj syn sa triasol asi 3.den po narodeni, nasadili nam pyridoxin a sme uplne v pohode, ale hovorim...urcite smer neurolog

pieksamaki
27. nov 2020

@letinka25
Vtedy sa vycika do plienky..ak to je par-sekundovy tras.
To som si vsimla na mojich kedysi....znie to banalne...ale je to tak...
Skus popisat viac ako si si to vsimla.

lucylliana
27. nov 2020

Ťažko povedať ako sa trasie dlho či to je len krátky tras, trasie sa cely alebo len ruky alebo nohy ? Mne syn napríklad robí to že sa začne naťahovať úplne sa šponuje a trasie pri tom rukami, alebo trasie rukami keď je nervózny.

ecina16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz