Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Tak po roku sa učíme zaspávať inak ako, že s ním chodím po izbe na rukách alebo s ním hopkám na fitlopte. Zatiaľ na začiatku zaspávania trochu protestuje no už je to čím ďalej tým kratšie, ľahšie sa uloží a zaspinka. Predsa len s 10kg chlapcom pochodovať v náručí je aj 10min náročné 😃. A ako zaspávajú vaše ročné detičky?

  Tak skúšala som aj ja pripletanie do vlasov. Keď si to človek zapletá sám ,poviem Vám je to fuška, aj ruky bolia s toho ako to zaťahujete. No dostala som sa do výrazného konca a takto to vyzeralo.

  lucylliana
  1. júl 2021    Čítané 36x

  Naše prvé zúbky s Camiliou

  Asi ako každá mamička som mala obavy, ako bude moje dieťa zvládať rast prvých zúbkov hlavne potom, sko som počula od kamarátok, ako vie detičky rast zúbkov potrápiť. Mala som veľa otázok. Ako to bude moj syn znášať? Bude mrzutý, uplakaný? Ako bude v noci spinkať? Ako bude papať? Preplače polku noci? Bude mať teplotu či hnačku? Ako mu budem vedieť uľaviť a pomôcť?

  Na väčšinu otázok som našla odpoveď práve pri Camilii, preto som sa prihlásila aj do testovania.

  My a Camilia:

  Vždy, keď bol Andrejko nekľudný, uplakaný alebo nevedel v noci poriadne spinkať, som siahla po Camilii. Chvíľu po podaní sa zmenil zasa na to naše vysmiate slniečko či kľudne spiace dieťa. Som rada, že nám Camilia pomohla s našimi prvými zúbkami, ktorých sa za mesiac objavilo až šesť. Na jeden mesiac dosť trápenia, ale verím, že nám toto chutné homeopatikum pomôže aj pri rastie zvyšných zúbkov.

  Odpovede na otázky týkajúce sa rastu zúbkov. 

  Nájdete na Camilia.sk

  Niečo o Camilii

  Camilia® je voľnopredajný homeopatický liek dostupný bez lekárskeho predpisu. Camilia® je perorálny roztok a tradične sa používa pri ťažkostiach spojených s prerezávaním zubov u detí (bolesti pri prerezávaní zubov, podráždenosť, červené líca, hnačka). Pred užitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľa, alebo sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Ak sa príznaky zhoršia alebo pretrvávajú dlhšie ako 3 dni, je potrebné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

  Balenie je úžasné aj pre rodičov, ktorí s deťmi cestujú. Zbalíte jedno vrecko s náplňami a môže sa ísť na cesty.

  Ďakujem, že sme sa mohli zapojiť do #testovanie_camilia2.

  #skusenosti_camilia11 #test_camilia2 #recenzia

  lucylliana
  Správa bola zmenená    15. jún 2021    

  Ukáž maminka, hmmm ono je to celkom dobre, chuti mi to. Tak toto si rád dám #test_camilia2

  Keď rastu zúbky nie je to vždy s úsmevom a pokojným spánkom. Veľakrát ide o nepokojné dni aj noci ktoré sú často krát uplakané. Nám dodávala pokojnejší spánok Camilia či to bolo v noci alebo cez deň a potom sme mali všetky úsmev na tvári #test_camilia2

  (2 fotky)

  Tak a najdôležitekšie veci na víkend už sú zbalené #test_camilia2

  Zbalil som si čítanie na dlhú cestu nech viem čo mi to tá mamina dáva keď neviem spinkať #test_camilia2

  Keď nás trápia zúbky naše,
  pre pokojný spánok vo deň v noci,
  Camilia je nám na pomoci
  #test_camilia2

  lucylliana
  Správa bola zmenená    24. máj 2021    

  Tento koláčik je vhodný aj pre tých ktorý nemôžu lepok na koľko je bez múky a v celku fit a zdravý lebo v ňom nie je ani cukor.
  ...
  ...
  ...
  ...
  4 vajíčka
  3PL kakaa
  Stévia (alebo iné sladidlo)
  Jemný tvaroh
  Jahody (alebo iné ovocie)
  Soľ
  POSTUP:
  Vajíčka si rozdelíme na bielka a žĺtka. Bielka si vymieňame do snehu so štipkou soli. Žĺtka vymieňame so steviou, kakaom s trochou minerálky. Obe hmoty spojíme. Trúbu rozohrejeme na 180 stupňov a pečieme 12min na plechu 38x26cm. Po upečení necháme vychladnúť, prekrojíme napoli, natrieme tvaroh a naukladáme jahody. Položíme druhú časť na ktorú tiež poukladáme jahody, plátky s mandlí a polejeme horkou čokoládou. Necháme 1-2h v chladničke

  (2 fotky)
  lucylliana
  Správa bola zmenená    24. máj 2021    

  Tak dnes nám dorazil balíček na testovanie. Andrejko sa hneď hrnul do skúmania čo nám to prišlo, bol dosť zvedavý tak hneď už pozeral obal aj brožúrky #test_camilia2

  (2 fotky)

  Mám rada koláče no bábovky osobne nemusím lebo to je jeden s tých ktorý väčšinou potrebuje človek zapínať aby sa s ním nepridusil 🤣 no našla som úžasný recept a babkovka je úplne jemná a rozpadáva sa. Ak by ste chceli náhodou recept napíšem.

  (2 fotky)
  lucylliana
  Správa bola zmenená    6. máj 2021    

  Konečne sa mi podarila taká pekná pena na tú moju rannú kávičku 😊

  Maminky

  Ak by chcel niekto cestovať zľavomat ponúka kredity na rekreáciu

  lucylliana
  1. apr 2021    Čítané 65x

  Veľkonočné pečenie

  Tak tento koláčik vyzerá fakt zaujímavo a ešte je aj v tvare zajačika 😊. Dúfam že aj mne sa tak krásne podarí ho upiecť ako vyzerá na obrázku 🤣 keďže vieme, že niekedy sa vytvorí nemusia podariť.

  lucylliana
  19. mar 2021    Čítané 99x

  Nehody pri deťoch

  Isto sa nejednej mamičke stalo, že plienka bábätka nevydržala nápor toho čo bábätko naložilo 🤣. Priznám sa pár vecí som aj kvôli tomu vyhodila keďže mi to nešlo vyprať. No potom som objavila zázračne bielidlo ktoré používam na oblečenie aj v domácnosti na biele povrchy v kúpeľni. Teraz už nemám najmenší problém zo škvrnami na oblečení nech sú od čohokoľvek 😊

  lucylliana
  15. nov 2020    Čítané 76x

  Cestovna postielka

  Ahoj babulky idem si ku Vám po radu, potrebovala by som odporučiť nejakú cestovnú postieľku ktorá je spoľahlivá a ľahká lebo na veľa recenziách som čítala že sa rozpadáva zips 😕