Dcérku chcem dať do jasiel

rira
6. dec 2021

Pekný deň maminky dcera bude mat vo februáry 2 Rocky ja som musela nástupit do prace,dcera je Monentalne doma striedame sa s priateľom s kým je doma no od marca by mala nástupit do jaslí a dnes mi pani riaditeľka povedala,že ju tak napadlo či na taký krátky čas ju chcem dať do jaslí,že potom pôjde do škôlky či jej budem meniť kolektív atd tak teraz neviem 🙈samozrejme,že ju do jaslí vezmú ďakujem

mimi16
6. dec 2021

@rira no len kde je napísané, že ti malú vezmú do škôlky keď v septembri ešte nebude mať tri roky. V súkromnej by nemal byť problém, ale v štátnej? Čudujem sa riaditeľke, že ťa odbila, veď pre ňu je to zárobok a vy ako rodičia ak chcete dať malú do jaslí tak prečo nie. V škôlke si zvykne ľahšie, bude mať základné návyky z jaslí. Obe moje deti navštevovali jasle a v pohode, veľa sa tam naučili.

rira
autor
6. dec 2021

@mimi16 ona ma neodbila malú mi zoberie v pohode

mogaa
6. dec 2021

@rira no kludne ju do tých jaslí daj.....je veľmi otázne či ti dieťa vezmú do štátnej škôlkyak nebude mať 3 roky k 1.9........pravdupovediac je to veľmi nepravdepodobné, teda ak nebývaš niekde na dedine.....štátne škôlky v mestách berú ako prvé deti nad 3roky, až potom mladšie deti.....

katulienkax
6. dec 2021

To ti čo za hlúposť hovorí. Napr v BA ti malú nezoberú do škôlky skôr ako po februári ak vobec; tak v tých jasliach bude aspoň rok

luccija
6. dec 2021

@rira načo Ta zneisťuje?chces ju dať do jaslí tak daj.Take malé deti si aj tak nerobia s kamarátmi pevné väzby a hrajú sa väčšinou samé a "svoju" učiteľku si nájde aj v škôlke.Vacsina štátnych škôlok kde bývam berie deti 3,5-4 r