Dieťa chytá hysák, keď sa niečo hýbe od vetra

27. sep 2021

Ahojte, pri prvom som nic take neriesila. Pri druhom toto. Plastova motorka detska ked sa vonku pohne od vetra chyti hisak, chce ju schovat domov. Dazdnik tiez som dala von susit to iste. Ako keby vedel ze to moze lietat ked zafuka. Nepamatam si ze by mal nejaku taku skusenost ze vonku nieco lietalo vo vetre. Je mi to divne. To iste doma hojdaci konik. Hupe sa na nom v pohode. Ked donho kopnem a on sa rozhupe vtedy tiez hisak. Nechapem preco je na to tak citlivy. Nemate skusenost? Neviete ci by to mohlo nieco znamenat?

bagre
27. sep 2021

Môže to byť taká "špecialita" jeho. Možno časom prejde, skús zachovať kľud, sem tam si nevšimnúť, resp len okomentovať že nič sa nedeje... Alebo neviem koľko má rokov, zážitok možno nemal, ale mohol niečo počuť. Boli tornáda, všade sa hovorilo o tom, správy...
Jedno moje dieťa nedokázalo chytiť noviny - smrť v očiach akoby som kázala z útesu skočiť. Druhý zase ani za nič nezje odmala kašovitú konzistenciu - čiže varený zemiak popučený nikdy nejedol, dnes kaša...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nevenka
27. sep 2021

@viestta u nas aj mravce 🤭

hlubik
27. sep 2021

nemala si klieštovy pôrod?

zuzubb007
27. sep 2021

To je este nic, my sme mali hysak, ked presiel cudzi clovek okolo, dokonca suses po svojej zahrade siel, tak rev ako tur a zo dna na den nic sa nestalo taketo psycho sme mali asi tri mesiace skusala som vsetko nepreslo, zrazu zo dna na den bolo dieta v pohode nikdo nechapal