Dlhý spánok ročného bábätka

somtuporady
7. jan 2021

Zdravím, chcem vedieť či nemá niekto podobný problém. Moja dcéra má o pár dní rok. Doteraz spinkala 12 hodín v noci a hodinu - dve cez deň. Neviem čo sa porobilo ale raz sa stalo že v noci vstala a bola 5 hodín hore, jednoducho sa jej nedalo zaspat, hrala sa. Odvtedy spinka v noci 13, 13,5 hodíny a cez deň maximálne hodinu. Nie je to na noc nejak veľa? Ďakujem za rady.

kittykat22
7. jan 2021

@somtuporady moje dieta ma 8 rokov a spi 12 hodin v noci 🙂 urcite to nie je vela. Blahozelam k skvelemu spanku dietata 😅

veronikaszabova
7. jan 2021

@somtuporady mladsi syn ma 6r, spi 12-13 hodin.

somtuporady
autor
7. jan 2021

@kittykat22
@veronikaszabova ďakujem baby ja som sa hneď vystresovala že či 13 hodín nie je veľa

ruzasipova
7. jan 2021

@somtuporady Moj 17mesacny teraz cez prazdniny potiahne aj 14hodin :D

sapetka
7. jan 2021

Moj spi 10hod a ma 3,5roka. Co by som dala za 11-12hod😁

andreatytler
7. jan 2021

@somtuporady Nemyslim ze je to vela. Myslim ze je to akurat. Ako rastie, dokaze byt hore stale dlhsie a dlhsie a tak jej staci ta jedna hodina denneho spanku. Ale celkova potreba spanku za 24 hodin zostava rovnaka a tak si natiahla ten nocny spanok.

Moj syn ked nema pocas dna dostatocne mnozstvo hodin ked je hore, tak sa uprostred noci zobudi a je culy a trva hodiny kym zaspi. Proste musi byt hore min. 10-11 hodin... ak je menej tak ma v noci party.