Do koľko rokov dávate deťom pusu na ústa?

11. júl 2022

Netradična otázka ale pri uspavani deti som sa zamýšľala, do koľko rokov som dávala mame pusu na ústa. Dnes si dáme už max na líce. Vy to máte ako s deťmi?

point88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cobhan
13. júl 2022

Nikdy, vždy len na čelo, líce alebo nos. Nikdy nie na ústa, to mi vnútorne nesedí

point88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
euka210
13. júl 2022

Na usta nikdy, len na lice, pri saleni vsade pusinky, ale usta nie, som z tych, ze to patri manzelom. 6r sa stale rad pusinkuje, starsi uz menej.

pazdura
13. júl 2022

U mňa mojej dcérke na nedovždy 😉

marcelasladeckova
13. júl 2022

@mamamasama presne tak aj u nás, teta, ujo, prastarka...to je jedno. Je to prejav lásky, nechytame sa pri tom za kozy a zadky, nechápem prečo ľudia toto riešia ako uchylacinu. Keby si radšej vedeli lásku prejaviť 😏

marcelasladeckova
13. júl 2022

Ale fajčiť vtáky v podstate cudzím chlapom sa vám milé mamičky nehnusí 😃 ale vlastnému dieťaťu zo svojej krvi dať pusu na ústa je zvratené 😂😂😂 mne dnes odstrelí dekel tento koník 😂

iwuanka
13. júl 2022

Nedavala som nikdy.

any_soj
13. júl 2022

@fantaghiro21 a syna? K argumentu, že ak dcéru, tak by potom chcela bozkávať ženy.. Z psychologického hľadiska skôr opačne, pri emocionálne nenasytenom vzťahu s mamou môže byť tendencia kompenzovať to intímnym vzťahom s inou zenou, hladajuc vlastne materskú osobu.

evelyn0303
13. júl 2022

@maciatkolulu kiežby bolo viac lásky vo svete🙂🙂

monickavardaiova
13. júl 2022

@fantaghiro21 a co sa stane keď da pusu na pery rovnakému pohlaviu? Ja si s kamoškou normálne dám pusu na pery a nie je v tom nič sexuálne..

petulkaworobelova
13. júl 2022

@sapetka pockaj ked bude v skolke a bude sa mu pacit spoluziacka, budes ako mama prva, ktoru bude chciet pobozkatna usta...🙂

sapetka
13. júl 2022

@petulkaworobelova uz je v skolke 3rok. Nebude chciet lebo u nas to nie je zvyk a vie ze na usta mi pusu nedava

autor
13. júl 2022

@point88 ľutovať nemusíš 😀 nečakala som síce tieto odpovede, ani mi nenapadlo že niekto nebozkava deti vôbec 😀

mija_ja
13. júl 2022

Co je na tom zvratene? Ved je to len pusa- cmuk, mne to ani nehygiencke nepride. Ale asi každý ako citi. Netreba to podla mna špeciálne riešiť. Niekomu to pride pritodzenr a niekomu nie a tiež čas kedy sa prestava je individualny.

point88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edithp
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edithp
13. júl 2022

ale neterkam a synovcom do 5 rokoch max... potom uz sa hanbili 🙂

mondolina
13. júl 2022

@edithp
tak mu utri ústa savom 🤦‍♀️

zuzu2636
13. júl 2022

Mam tri deti, a vždy im dám pusu na lice alebo čelo, nikdy nie na pery.

zuzi0911
13. júl 2022

Ja si tie ustocka stlačím a urobím taky zobácik 🤣 a potom bockam😅 ,lebo už sa mi odtahuju 🤣 a teda majú 13 a 11r keďže bolo v otázke do koľkých rokov...takže nasilu ešte teraz 😅 a pred spaním si dáme pusinku.

sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
valkyrka79
13. júl 2022

@marcelasladeckova lepší bych to nenapsala👍👍👍🙏

sorayaardente
13. júl 2022

@maciatkolulu mohli by ste vedieť, že také streptokoky, stafylokoky, herpes vírusy, hpv vírusy atď nezmyjete vodou 🙈😅 🙄 ale dobre.. Vsak každý nech sa bozkáva, kde chce, ja som z tých, že na ústa deti proste nie 😉

p.j.jacky
13. júl 2022

Neobmedzene . Dcérky bozkavam bežne . Staršia príde 11 rokov povie mami milujem tá a pobozka má na ústa . Príde mi to normálne proste pusa cmuk . Tak isto aj rodicia keď si gratulujeme si dame cmuk . Nieje za tým nič sexuálne .

p.j.jacky
13. júl 2022

@marcelasladeckova presne ! Výstižne ! 👏🏻

maciatkolulu
14. júl 2022

@sorayaardente faaakt? Tak potom mame medzi sebou "rodinnú imunitu" bozkávam sa teda hlava nehlava, samozrejme tu najbližší. A nič.... Mala som koronu, malý spal so mnou, nič, som heroesoca a nikto iný nič. Deti olizuju, kým sa ich pre motivované matere spamataju vonku všeličo a poväčšine nič. Ale ako som písala, my ATB skoro žiadne, Corona, ani som nevedela, že som chorá, hmm, že by to bolo tým, že sa cmukikame🤣🤣🤣?

katka_1102
14. júl 2022

Mne príde zvrátené, keď starý cap :D 42 ročný, keď sa lúči s mamou, dáva jej pusu na pery....Doma sme sa nikdy nebozkávali takto s rodičmi na ústa. Ani ja nedávam neteriam a synovcom pusy na pery, vždy max. líce, čelo...aj keď to dieťa vždy nastaví pery :D Ale ja nemám rada, ak by mi niekto takto bozkával dieťa na pery.

sorayaardente
14. júl 2022

@maciatkolulu verte nebude to tým, lebo my sa necmucikujeme a maly nemal ešte ATB tiez a to bude mať 5 rokov 😉 koronu sme tiež ani nemali poriadne, takže to asi bude niečím iným, strava, vzduch, pohyb. No nič. Majte pekný deň, vy mate názor, ja mam názor, a presviedčať sa tu navzájom nebudeme, ako sa vrvau vlastne, ži a nechaj žiť.

maciatkolulu
14. júl 2022

@sorayaardente ja ale nikde netvrdím, že je to tým, že sa pusinkujeme, ja naopak tvrdím, že napriek tomu, že sa pusinkujeme, nemáme stafy, strep, moraxel atď. Vy ich nemáte odkiaľ mat, keď túto nebezpečnú aktivitu vylučuje té zo svojho života predsa😉nuž a porozprávame sa, keď bude mať malý okolo 20 rokov😉. 4roky je fajn, že ste dali bez ATB. Držím palce, nech to tak ostane.