Pusa na líce od jeho známej

lulu194
5. jún 2023

Baby ste tu ?! Ja len otázku, mate 8 ročný vzťah, mate 2 deti , teraz príde daka známa ( jeho ) a da mu pusu , (lice ) oba lice , vám by to neprekážalo?! Ako som strašne nahnevaná, znechutena , a ešte vám povie co bože len an lice ! Dakujem

macilaci
5. jún 2023

@lulu194 🤦

stellarstar
5. jún 2023

@lulu194 ah jaj 🙄🤦‍♀️ nemám slov, no vieš čo okamžite by som mu dala kufor pred dvere 👆

sheila121
5. jún 2023

@lulu194 ja by som bola znechutená z teba na jeho mieste

bessie12
5. jún 2023

ked len toto je tvoj jediny problem ..

lulu194
autor
5. jún 2023

@sheila121 prečo som mňa?! Ako ešte by ty povedal a co teraz keby ma pobozkala aj ta druha ! Tak aky význam to ma?! Hm

dzulli1980
5. jún 2023

Si sa rozohnila, ako keby ju pretiahol ... nebuď trápna, u nás aj medzi kolegovcami sa normálne bozkáme pri stretnutí na líca, čo je na tom ... a možno, ak sa budeš takto detinsky správať aj naďalej, ju nabudúce aj pretiahne ... ani by som sa nedivila, keď má doma takúto stíhačku ... nad sebou sa zamysli, on sa choval úplne normálne.
@lulu194

marca12
5. jún 2023

@lulu194 My si tiez davame pusu na lice pri zvitani so znamymi. Je to medzi nami ludmi zauzivany zvyk. Minule som nahodne po rokoch stretla spoluziaka v meste a zvitali sme sa pusou na obe lica. Takisto sa zvitavam aj so zenami. Nevidim v tom ziadny problem.

lulu194
autor
5. jún 2023

@bessie12 nie je toho viac. Pred par mesiacmi volal kamarátovu priateľku aby sa stretli , aj to som sa dozvedela tak ze mi to povedal kamarát, potom on klamal jedna vec druha je zas toto a ešte dodal co teraz keby ma aj ta druha bozkala
@bessie12
@bessie12

lulu194
autor
5. jún 2023

@dzulli1980 tu nejde oto ide oto , ze pred par mesiacmi volal kamarátovu priateľku aby sa stretli. Nepovedal mi to on ale kamarát. Klamal a ešte dodal co sa stalo dnes ze keby ho aj druha bozkávali co by sa stalo

bessie12
5. jún 2023

@lulu194 ale ved bozk na lice je predsa normalny. Tak teba asi preto nechcel volat, lebo vedel ako zareagujes. Ked robis bezne taketo sceny doma, tak sa necudujem, ze radsej zatlkal

lulu194
autor
5. jún 2023

@bessie12 ze vola druhu von ?! Aby sa stretli ?! To je normálne?! Podla teba

lulu194
autor
5. jún 2023

@bessie12 ja neriešim tu pusu na lice ale riešim to ako mi to povedal. A co keby aj ta druha ?! A keď mňa pobozkal moj vlasty bratranec na líčko bolo zle uz som bola k... a kade co iné

petamich
5. jún 2023

zasa raz jedna tema, kde nam informacie davkuju postupne - nie na puse na lice na privitanie (aj dvoch) nie je absolutne nic zle a nevidim dovod, preco by som mala vyvolat scenu

ty ale evidentne neriesis pusu na lice ale to ze vola cudzie zeny von za tvojim chrbtom - a za akym ucelom, poznaju sa? su kamarati? chce si vrznut? lebo ak sa poznaju a su kamarati, nie ani na tom nie je nic zle, moj manzel neslubil s vernostou aj zakaz priblizenia sa k vsetkym osobam zenskeho pohlavia okrem rodinnych prislusnicok a teda kazdym dalsim komentarom tvoj/vas problem je inde ako v bozku na lice na privitanie

prasiatko30
5. jún 2023

Ty by si sa v holandsku zblaznila - tamsa bozkavaju 3 x kazdy krat co sa stretnu😂

lulu194
autor
5. jún 2023

@petamich keby privítanie bolo by super . Ale toto všetko mi už udrelo do hlavy. Viem ze to vyzerá byt všelijaké ale je to pravda , žiaľ kašlem nato . Tento vzťah uz nema zmysle ďakujem vám baby za vaše komentáre. Pekný večer prajem

bessie12
5. jún 2023

@lulu194 vy dvaja ste sa teda nasli.
Ano, je to normalne. Pokial je vsetko v kamaratskej rovine. Tiez by som volala kamarata von niekde si sadnut na kavu.

lulu194
autor
5. jún 2023

@prasiatko30 dobre nech sa bozkavaju , lenže keby si poznala jeho inac by si písala! Ja 8 rokov žijem s takým ko.. a už ma nebaví stále niečo nove objavovať chápeš. Nech pobozká zenu hoc aj na p. Ale nech viem úprimne co chce. Nie klamať

syslik81
5. jún 2023

no ak mas vo zvyku nanho vystartovat za kazdu p..vinu ako tu na zeny co ti odpisu tak sa mu ani necudujem,ze ti nic nehovori .. a ano pusa na ico je normalna aj na obe ... aj ja davam kamosom ked sa po dlhsej dobe stretneme .. aj sa obimeme a nic na tom zle nevidim ... kazdopadne ak je koniec je to len dobre-pre neho

lulu194
autor
5. jún 2023

@bessie12 však áno, je pravda jedna nema to ani hlavu ani petu, ale keby si poznala jeho určite dáš mne za pravu ale ďakujem

sheila121
5. jún 2023

@lulu194 autorka ty si iné číslo 🤣

lulu194
autor
5. jún 2023

@syslik81 a tvoj priateľ neziarli? Neprekáža mu to ?! Ja také urobím uz mam rozbite usta on si moze dovoliť a ja nie ked vydim kamošov! Tak je to podla teba , spravodlivé

lulu194
autor
5. jún 2023

@sheila121 však sa pýtam 🙂 viem ale keď ja také niečo spravím mam rozbite usta tak ako sa mam spravat

jj298
5. jún 2023

🍿 prisla som len citat komentare, nevsimajte si ma.

syslik81
5. jún 2023

@lulu194 nie nevadi-plne si doverujeme.. ja jemu a aj on mne - o tom je vztah 😉

sheila121
5. jún 2023

@jj298 🤣🤣🤣🤣

sheila121
5. jún 2023

@lulu194 rozbi mu ústa aj ty 🙂

lulu194
autor
5. jún 2023

@sheila121 rada uz ma neraz udrel pre deťmi, možno je to len zámienka aby som konečne odišla?!ja už sama neviem

bessie12
5. jún 2023

@lulu194 už ťa niekoľko krát udrel a ty si ešte s nim ??? Žartuješ však??

sheila121
5. jún 2023

@lulu194 prečo s ním ostávas? Necháš sa biť, 8 rokov si s kok..... ako si to nazvala a len si zeres nervy.

diewcatqoo
5. jún 2023

To, ze bozkava nejaku znamu na privitanie na lice, je tvoj najmensi problem. Toto by mi absolutne nevadilo, ved ja tiez bozkavam na lice niekoho, koho vidim po dlhsom case.
Ale ano, rozidte sa. On vypisuje inym zenam, bije ta (wtf), ziarli na teba.... ty vystartujes pri kazdej kravine, nazyvas ho kktom. Takyto vztah nema vyznam. Aky isiel, taku nasiel.