Je časť prejsť na 2 spánky?

1. feb 2023

Dobrý deň. Skúsim sa tu opýtať, možno mi budete niekto vedieť pomôcť. Problém je v tom, že moja 7 a pol mesačná dcérka má problém s podvečerným (posledným spánkom) niekedy zaspí pekne rýchlo, niekedy s plačom. No vždy sa z toho spánku zobudí s veľkým plačom, či spí pol hodinku, hodinku...ostatné 2 spánky mi to vôbec nerobí, myslíte, že je čas prejsť už na 2 spánky? Že to je nejaký "signál"?

hederamonstera
1. feb 2023

Zalezi ako dlho ti vydrzi hore cez den (medzi spankami) a ako ti to vychadza s nocnym spankom. Ja sa riadim vzdy tym.

autor
1. feb 2023

@hederamonstera práveže vydrží len nejaké 2,5 - 3 hodinky cca , poobede vstáva medzi 14.00-15.00 co sa mi zdá do večera ešte dlho 😏

evica17
1. feb 2023

skus natiahnjt to bdenie na 3 hodinky rano, a ptom mne dlhsie dieta vydrzalo, a vecer chodi spat uz o 19 tej. a na dva spanky presiel ako 8mesacny

zuzkaa1991
1. feb 2023

Tak o 18hod okupkanie to ju preberie a o 19hod spanok vecer;) ja som nastavila rezim ako malej celkom vyhovovalo.....postupne som ranny aj obedny spankk posunula o o pol hodinu

autor
1. feb 2023

@evica17 skúsim ďakujem, lebo aj večer strašne dlho zaspáva 🤦‍♀️😊
@zuzkaa1991 ďakujem veľmi pekne dnes to teda vyskúšam 🙂

zuzkaa1991
1. feb 2023

Ja som bola striktna rezimu lebo som chcela mat pokoj vecer 🙈🙈 ale ksd bola starsia vek neviem pamätám si az okolo 10m(ked sme uz byvali sami) tak mala somtak rezim ze skratka okolo 19 az 20hod uz spala mali sme aj mame narocne uspavanie 😁aj ked ma skoro 5r🤦‍♀️