Kde a ako nájsť spoľahlivú opatrovateľku v Trnave?

paja74
13. apr 2012

Ahoj,
chtela bych se zeptat, kde najit vhodnou opatrovatelku pro 7 mesicni mimco v Trnave? Kam si zadat inzerat, na jakych strankach pohledat nebo zkratka, jak najit spolehlivou opatrovatelku?

mirkarose
1. okt 2014

Dobry den. Volam sa Mirka , mam 51 rokov a hladam si dietatko na opatrovanie Trnava a okolie. Som ucitelka v materskej skole. Deti milujem a som maximalne zodpovedna. Skusenosti s opatrovanim mam. Dietatko moze byt akehokolvek veku aj malinke babenko. Ak budete mat o mna zaujem zavolajte mi na tel. c. 0903217779. Dakujem , budem sa tesit. 🙂 🙂 🙂

jajaa4
3. nov 2014

Dobrý deň milé mamičky!

Som študentka 1. ročníka v Trnave, momentálne bývam na priváte v Modranke. Rada sa postarám o vaše detičky podľa potreby a dohovoru 🙂 v prípade záujmu ma kontaktujte ak chcete vedieť viac. Ďakujem a prajem pekný deň

kristinatomi
6. nov 2014

Hľadám spoľahlivú opatrovateľku k 18mes. dcérke. U nás doma. 2x týždenne podľa dohody.Trnava. email: bimbishop@hotmail.com

luciahrdlickova
5. mar 2015

Dobrý deň! 🙂
Volám sa Lucia a som študentkou druhého ročníka Právnickej fakulty v Trnave s trvalým bydliskom taktiež v Trnave. Detičky mám veľmi rada, som zodpovedná so skúsenosťami s opatrovaním detí. Ak máte záujem o opatrovanie Vašich detičiek, tak ma môžete kontaktovať na tel. č. 0915 429 834 alebo na email lucia.hrdlickova@gmail.com
Ďakujem a vopred sa teším. 🙂

dusanaab
11. mar 2015

Dobry den, volam sa Dušana, ponukam vam svoje sluzby a to opatrovanie pripadne aj doucovanie zaroven. Opatrim dieta, vyzdvihnem zo skoly, ci kruzku, naucim sa s nim, postaram sa o ostatne jeho potreby. Sama mam dceru prvacku, som ucitelka. Skusenosti mam. Mozem aj doucit deti ucivo zakladnej skoly od 1. az do 9. rocnika. Mozme konverzovat v anglictine a pod. Pripadne niektore ucivo predmetov strednej skoly. Odmena zalezi od vas. Okolie Trnava a Piestany. Volajte kludne kedykolvek 0949438824

wewuliatko174
19. mar 2015

Ahojte mile mamičky,sama som mama pol ročnej dcerky a rada postražim ešte jedno dietaťko u mna doma v Trnave ak by vam to vyhovovalo..Mam 25 rokov,pedagogicku školu,niekolko ročnu prax s detmi. Ak mate nejake otazky kludne mi možte napisat email na veronika.mitkova@gmail.com.ďakujem

nikoletalaiferova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domi_z
18. máj 2015

Dobrý deň prajem, volám sa Dominika, mám 21 rokov a som z Trnavy. Keďže som študentkou VŠ, hľadám si prácu na mesiace - jún, júl, august, prípadne sept. (dohodou) . Už tretím rokom som zamestnaná ako lektorka tanečnej prípravy v súkromnej materskej jazykovej škôlke v Bratislave a taktiež pôsobím ako lektorka v tanečnom štúdiu. Do kontaktu s deťmi prichádzam každý deň. Mám veľmi pozitívny vzťah k deťom, preto hľadám prácu s nimi spojenú. V rámci času som flexibilná. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na e-mailovú adresu: domi.zacharova@gmail.com
Ďakujem, prajem krásny zvyšok dňa. 🙂

daninati12
1. jún 2015

dobry den volam sa Zuzana mam dvojicky 5 rocne a byvame v Trnave. Hladam opatrovatelku prene. daninati12@azet.sk dakujem za pochopenie

mimki28
28. aug 2015

Dobrý deň, pred 2 mesiacmi som prišla na Slovensko po ročnom opatrovaní 2chlapcov vo veku- 2roky a 6rokov. Popri tom som sa starala o záhradu a domácnosť. Moje plány sa zmenili a aj ja budem za 8mesiacov matkou, preto momentálne hľadám akúkoľvek možnosť si privyrobiť. S radosťou poskytnem bližšie informácie. Michaela

ivapn
12. sep 2015

Ahojte, hladam k svojej 15 mesacnej dcerke opatrovatelku / Trnava a okolie / Pre blizsie info mi prosim napiste do IP. Dakujem

dai
12. sep 2015

Podla mna je to velmi tazke a toez by som hladala na odporucanie ale priamo rodica komu uz opatroval dany clovek dieta...
Js mam skusenost s odporucanim kamosky - 27 rokov, matka 2och deti - clovek by povedal ze parada☹ strasne to bolo☹ zenska mi klamala, vodila si k nam svoje deti ( co bola dohoda ze robit nebude) , fajcila u nas v pritomnosti dietata, chodila s nim na miesta ktore mala vyslovene zakazane nami - najhorsie bolo naozaj asi to klamanie ( tvrdila ze niekde nebola a pritom ju tam videla sama ta znama co nam ju odporucila ), samozrejme ze som ju prepustila ked som vsetko toto zistila☹, druhu sme mali na ijzerat - normalne vyberove konanie - 40tnicka so skusenostami - bola super akurat ze vydrzsla u nas len 2 tyzdne - predtym sa totiz starala o pokojne spave dieta a nasa narocna nespava drobka bola na nu moc☹
az posledna pani bola super - 50tnicka opayrujuca deti uz v 3tej rodine - od cca. Roku ich vzdy odprevadila az do skolky - super referencie od rodicov aj deti - museli sme si na nu nejaky mesiac pockat aby svoje posledne dieta este odprevadila do skolky - potom zacala u nas... super skusenost, vztah, uplna dovera z nasej strany - zial to malo aj svoju cenu - platili sme cca. 800 euro a normalne bola u muza zamestnana na zmluvu ( kvoli dochodku)

viki1105
7. feb 2016

Ahojte volam sa Kristina a som z Trnavy.chcela by som sa opytat ci neviete mi poradit na koho sa mozem obratit ak by som chcela vypomoct seniorom.Som mamicka na Md.Rada by som si privyrobila s tym ze by som seniorom porobila nakupy.vybabila veci na poste alebo vyzdvihla lieky v lekarni mozno obcas navarila.Mam 26 rokov a potrebovala by som si privyrobit.uz davnejsie som nieco podobne robila takze mam nejaky prax.ak by ste o niecom vedeli mozte ma kontaktovat na cisle 0903 943 609.len trnava.dakujem velmi pekne.

marcela58
15. feb 2016

ahojte ak by nijaka mamicka potrebovala postrazit svoje deticky rada by som sa toho ujala som z trnavy tak sa ozvite viem byt flexibilna prisposobim sa kedykolvek 🙂

sutap
5. máj 2016

Ahojte maminy 🙂 Mám 23 rokov, som študentkou a som z okolia Trnavy ak by ste niektorá potrebovali postrážiť vaše dieťatko tak stačí napísať a poskytnem o sebe viac informácií isto sa dohodneme. 🙂 🙂 🙂

iwia
19. aug 2016

Dobrý deň, súrne potrebujem slečnu alebo pani k mojej dcérke, budúci týždeň, platba vždy ráno v daný deň, no max 2€ na hodinu, sama som s dcérkou, viac si nemôžem dovoliť. Nitra, Klokočina. Ďakujem. 0948547207, isandova88@gmail.com

timea7
19. aug 2016

@iwia fúú, tak to ťažko niekoho zoženieš, nejakú kamarátku, tetu nemáš?

dominikabo
11. sep 2016

Dobry den... ja mam skusenosti s opatrovanim deticiek ... 1 6 rocne dievcatko mam a chodim sa starat o 3 dalsie ... momentalne 10 mesacne 3 a 4 rocne... ak by ste mali zaujem kludne sa ozvite pre viac info...

jani77777
12. sep 2016

@paja74 kludne sa ozvi, mam bohate skusenosti so svojim mimcom a teraz prilezitostne ked treba pomaham neterke s malym, koncom jula mal rok.Som uz bez zavazkov a male deticky milujem 🙂

jani77777
12. sep 2016

@paja74 este doplnim, mam 45 r., a 3 roky som zila v CR, cca rok som na Slovensku...kontakt v pripade zaujmu 0948177205

jani77777
13. sep 2016

Hladam mimco na opatrovanie, som 45 r., vitalna, flexibilna, bez zavazkov s bohatymi skusenostami s opatrovanim ci uz deticiek ale i seniorov. Rada pomozem aj s domacimi pracami, varenie je moje hoby. Lokalita Trnava. 🙂.

jajaa4
29. sep 2016

Dobrý deň, som študentka predškolskej a elementárnej pedagogiky v Trnave. Mám dostatok voľného času a tak sa rada postarám o vaše detičky. Viac info v správe 🙂

klaudiaaa2
20. mar 2017

Ahoj mam 21 rokov momentalne som bez prace a hladam moznost privyrobenia opatrovanim deti . Skusenosti s opatrovanim mam zatial iba s rodinou ale som sikovna rychlo sa ucim som kreativna a milujem deti .Na veku dietata mi nezalezi dokazem sa postarat o dieta v kazdom veku .

stanulka27
20. mar 2017

https://www.modrykonik.sk/group/4272/
baby skuste sa pridat do skupiny ak niekoho hladate,ponukate starzenie,su tam aj nejake hodnotenia 🙂

gubrinka123
19. máj 2017

@paja74
Dobrý deň, som zdravotná sestra , rada vám pomôžem s opatrovanim dieťatka

kulumulu123
20. júl 2017

Dobry den hladam spolahlivu Pani alebo slecnu na opatrovanie mojej 3rocnej dcery od septembra 2017 . Pondelok, stvrtok a v piatok 16-19hod tj vyzdvihnut dceru zo skolky cca 600m od domu a travit s nou zmysluplne cas u mna doma (mame velku zahradu). Podmienka je nefajciar a velmi dobra znalost nemeckeho jazyka. Lokalita okres dunajska streda cca 6km od samorina. V pripade zaujmu poprosim sukromnu spravu. Dakujem moc pekny dnik prajem ☺

sonka321
20. sep 2017

Dobrý deň, vyštudovala som predškolskú a elementárnu pedagogiku a momentálne pokračujem v odbore učiteľstvo pre primárne vzdelávanie v Trnave. V priebehu štúdia/praxe som získala bohaté skúsenosti s prácou s deťmi, taktiež som absolvovala prax v ŠKD. Počas svojho voľného času rada trávim chvíle strážením detí svojich blízkych. V lete som pomáhala organizovať detské biblické tábory. Rada vám poskytnem ďalšie info. Mám záujem o stráženie detí v Trnave 🙂

sabina4
8. okt 2017

@paja74
Dobrý deň mala by som záujem o opatrovanie dieťatka. Som študentka strednej pedagogickej skoly a teraz študujem na vysokej škole v Trnave predškolskú pedagogiku čiže prax s deťmi mám 🙂

isabella22
14. nov 2017

@wewuliatko174 ahoj je to prosim este aktualne?🙂

isabella22
14. nov 2017

Ahojte do buducna budeme potrebovat opatrovatelku na 1krat do tyzdna cez sobotu.Ja budem mat vtedy prednasky. Idealne ak by bolo opatrovanie v Trnave v mieste bydliska kde by bola vypomoc.Ak by ste o niekom vedeli dajte prosim vediet.Musi byt max.spolahliva osoba🙂)