Kde a ako nájsť spoľahlivú opatrovateľku v Trnave?

paja74
13. apr 2012

Ahoj,
chtela bych se zeptat, kde najit vhodnou opatrovatelku pro 7 mesicni mimco v Trnave? Kam si zadat inzerat, na jakych strankach pohledat nebo zkratka, jak najit spolehlivou opatrovatelku?

wewuliatko174
15. nov 2017

@isabella22 ahooooooj ufff už bohužial nie,ja už pracujem a dcerka je školkarka ,jedine keby sa jednalo o občasne straženie možno aj cez vikend už je to času pomenej 🙂

cilinder
19. nov 2017

@veverucha , dobrý deň,

opatrujete ešte deti alebo aj osoby do 30 rokov?
Ďakujem

veverucha
19. nov 2017

Dobry vecer,som na materskej momentalne🙂 inak by som rada🙂 mozno o rok

sonka321
15. jan 2018

Dobrý deň, vyštudovala som predškolskú a elementárnu pedagogiku a momentálne pokračujem v odbore učiteľstvo pre primárne vzdelávanie v Trnave. V priebehu štúdia/praxe som získala bohaté skúsenosti s prácou s deťmi, taktiež som absolvovala prax v ŠKD. Počas svojho voľného času rada trávim chvíle strážením detí svojich blízkych. V lete som pomáhala organizovať detské biblické tábory. Momentálne vypomáham v jasliach. Rada vám postrážim vaše detičky vo večerných hodinách. V prípade záujmu poskytnem viac info. v správe. Pekný deň

karolin09
11. okt 2018

Ahojte, hladam nejaku spolahlivu, zodpovednu osobku na prilezitostne strazenie mojich deti (9r,3r) hlavne pocas doliecovania z chorob a pocas prazdnin. Byvame na Kamennej ceste. Ak by mal niekto zaujem prosim piste mi spravu.

evelyn0303
11. okt 2018

@patulik267 dobrý deň, napíšete mi viac info prosím 🙂 Miška

dendulienka
19. okt 2018

@isabella22 je to ešte aktuálne?,

marikavanesska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marikavanesska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marikavanesska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
isabella22
9. dec 2018

@marikavanesska Dakujem,nakoniec sme nasli sukromne jaslicky.

marikavanesska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz