Keď sa dieťa v noci budí. Čo na to?

katarinka308
25. okt 2007

chcem vás poprosiť o radu. Môj syn dominik bude mať rok a pol ešte ho kojim ale už len velmi malo v noci sa budí aj desať krát za noc a už si s nim neviem rady zobudí sa a znova zaspí. Vyskušala som aj sirup z homeopatík ale nezaberá poradte ☹

veronka91
23. júl 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

ja som si to pozerala no stale sa neviem rozhodnut ci to kupim ci nie

mamickajanka
24. júl 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@veronka91 mne tiez dlho trvalo kým som sa rozhodla ale cena za ich kvalitny antialergický paplon ma presvedcila a aj ten lekársky posudok co je na ich stranke a teraz nelutujem paplony su super, kvalitne a hlavne splnia ucel aby sa baby tak neodpavali hlavne v zime. jedna nezaspi s paplonom ani v horicavach a vdaka paplonu s dierou sa nespoti 🙂

zebra41
24. júl 2015

@veronka91 a nechcete take hrejive zvieratko? date nahriat do mikrovlnky a zahreje aj studenu postielku. vonia levandulou

veronka91
27. júl 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@mamickajanka vcera som ho objednala tak cakam kedy príde 🙂 dufam ze si rýchlo zvykne nan 🙂
@zebra41 len levandulu nie ja aj mala z nej kýchame

mamickajanka
28. júl 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@veronka91 dufam ze budes spokojna ako som aj ja je skvelý 🙂

marfusa23
30. júl 2015

@katarinka308 treba prestat kojit dieta je velmi na to zvyknute ak sa ti da alebo ak tak tak na vecer mu daj papat detsky gris...okolo pol deviatej vecer ....tvoj syncek potrebuje uz viacej stravy aj nas stale sa budeil pokial sme nezalozily stravu....ako papava stravu tak od vtedy nam uz spi do rana...mileko davame len dvakrat za den ak chces tak skus tak .... 🙂

veronka91
31. júl 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@mamickajanka mne sa páči malá najprv pozerala čo je to zač potom sa s nim hrala a vecer aj zaspala zatial ale nohu von nevystrcila tak uvidime ked tak bude sluzit ako vetranie :D ale je super

iva1009
2. aug 2015

AHOJTE CHCEM POPROSIT O RADUUUU! :(

Ahojte dievčatá, poraďte mi prosím, ako mám zasýtiť na noc moju malú. Stále ju kojím, má akurát 6 mesiacov a začala sa mi v noci častejšie budiť. Doteraz sa budila 2x a teraz sa zobudí aj 6x. Lekárka nám poradila, aby som jej dala na noc nejakú nemliečnu kašu, CO AJ DAVAM a do toho HA mlieko. Poradíte mi nejakú dobrú kašičku po ktorej sa vyspinkáme?Lebo sa budime vela krat uz moje mliecko nestaci a na caji nam vydrzi na 20 minut v klude. ☹ ☹ 😨

mamickajanka
3. aug 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@veronka91 moje si na to dost rýchlo zvykli a teraz su v pohode hlavne sa nepotia co bol ucel kupy 🙂

iva1009
3. aug 2015

@marfusa23 my davame krupicovu kasu na dobru noc a aj tak sa mi budi mala,ale tak chodieva spinkat o 18.30

mila76
3. aug 2015

@jacka
nemyslím si, že je to len kojením. Ja už nedojčím a malý je hore každú chvíľu.

siska53
3. aug 2015

@iva1009 a nejdu jej zuby?
Moja skusenost. Moj dojceny sa od 3.m.v noci nebudil. V 8.m.sme zaviedli vecerne kase. A hadaj,co sa stalo? Zacal sa tak 3-4xdo tyzdna zrazu budit. Ale zubami to nebolo.. Skor asi sepracnou uzkostou alebo smadom po kasi,hoci sol ho o 2h. Po kasi este na noc na zaspinkanie nadojcila... Ale jemu stacilo,ze som ho z postielky presunula k sebe a mam pocit,ze asi hned zaspal,lebo ja som hned zaspala tiez...

iva1009
4. aug 2015

@siska53 vies co,my spime od malinka spolu v posteli,ale mozdm byt ze aj zubky,len ze teraz po tych prikrmoch sa mi budi castejsie,kamoskina mala to iste.neviem no.

monika0815
12. aug 2015

Ahojte, kocky. Nestiham citat celu diskusiu, tak som sa nedopatrala k nazvu knihy, o ktorej ste sa rozpravali. Mohli by ste mi nazov prosim poslat do spravy? Nas Misko ma 6 a pol mesiaca a dost v poslednom case pred spanim place. Zaspava hocikde, ale ked zatvori ocka, v momente si uvedomi, ze zaspava a je zle. K tomu sa pridava nocne tocenie na brusko. Cez den sa pekne pretoci naspat, na podlozke alebo v posteli, ale v noci len zuri a place. A aby toho nebolo malo, tak poslednych par noci sa budi s takym hroznym placom, ze ho neviem utisit nijak, ani kojemim. Niekedy dokonca ani ocka neotvori a place ☹ co s tym?

veronka91
21. aug 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@mamickajanka No dufam ze si zvykne aj moja sice je este mensia ale mozno to bude rýchlejsie lebo ona sa odkope ci je leto ci je zima a nieco ako spaci vak tak do toho ju nedostanem ani za svet

mamickajanka
24. aug 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@veronka91 urcite áno 🙂 mne nevadilo ked sa v lete odkopali ale v zime som ich vkuse chodila zakryvat a uz som toho mala dost lebop som mala prerusovany spanok vkuse a nakoniec som im ho objednala a uz aj my ich máme 🙂

larra2606
28. aug 2015

@vierasab to mame aj my doma...odkedy mala 5 mesiacov stale sa budi. ...cez noc pije caj, vodu, aj ked niesu horucavy...a plac spusti taky, ze zaiste budi susedov aj na neviem koke poschodie...teraz mala 1 rok...je to rovnake...skusila som ju skor uspavat...pomohlo to akurat tak, ze mi pekne zaspinkala..ale noci su rovnake..a prisiel dalsi problem..skusala som je davat kravske mliecko...nebola vyhadzana, nehnackovala...no vypila ho len rano, na obed, a uz tretiu noc ide spinkat bez mlieka...mamicky, poradte co to moze byt? mne sa zda ze zubky...mame ich 6 a uz dva mesiace ziaden nevysiel, no som zufala, flasa mlieka na nocbola vzdy a teraz nic...mozno som odbocila od temy, no nam sa vyskytol pravetakyto problem...dakujem za kazdu radu...

veronka91
9. okt 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@mamickajanka mala si pravdu uz si celkom zvykla ale este sa obcas odkope ale uz sa tak nebudi a nekrici z iby nech ju idem zakryt ;)

mamickajanka
14. okt 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@veronka91 tak to je super uvidis za chvilu uz iný paplon nebude chceit ako moje baby ked idu spat k babke tak si ich beru so sebou 😀 😀

veronka91
20. okt 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@mamickajanka zvykla si uplne super 🙂 a ked ze spava casto u mojej maminy tak aj mamina jej uz jeden objednala tak ze ziadne nosenie k babke nutne nebude 🙂 a ja som sa po dlhej dobe konecne vklude vyspala 🙂

anicka89
1. dec 2016

@ludkasasa poslala by si mi prosim tu knihu? Nas drobec ma 8m a v noci je to hroza, Predtym spaval v postielke a budil sa len na kojenie a hned zaspal. Teraz musi spat pri mne. Postielku radikalne odmieta no spanok sa stale zhorsuje... uz som taka vycerpana :(

iwet9
7. jan 2017

@ivcap ahooj mi to mame podobne samko ma 15 mes. atiež v noci sa zobudi sadne do postielký a place kim si ho newezmem poom sa pri mne bawi aj zo 2 hodiný hruuzaaa ..newem z coho to je -?idu nam zubký či to z to ho či vobec newem :(

monka123456
23. sep 2017

@gabuliik
Ahojte.ja mám presne tento istý problèm.malá má 22mesiacov!!!a neprespala este celu noc.to by som ešte prežila ale to že je hore bez srandy 4-5x za noc a stále si pýta piť.keď mala rok a pol spala relatívne dobre raz sa zobudila vypila mlieko a hotovo teraz bude mať 2 roky a je častejšie hore než keď sa narodila!a podotýkam že je velmi zlý spáč.už začínam byť hodne vyšťavená zato 2 roky nespať to silná káva.neviem jak ju to odnaučiť alebo čo mám robiť.

gabuliik
25. sep 2017

Ahoj. No my sme to vtedy riesili rak,ze sme kazdu druhu noc uberali pitie. Nasilu. Sice plakala,boli to prebdebe noci,ale zabralo

susannamk
28. sep 2017

Ahoj. Chápem, že riešiš najmä zdravie bábätka a rôzne sirupy či homeopatiká, ale nezamyslela si sa nad tým, či spí na kvalitnom matraci? Mám pocit, že to veľmi podceňujeme, pretože nám detičky rýchlo vyrastú a mávneme nad tým rukou, ale tak ako dospelý človek potrebuje spať na niečom kvalitnom, tak rovnako aj naše malé detičky. Moja dcéra spí na takom matraci, ktorý je vyrobený z kombinácie gumokokosu a z latexovej peny, vďaka čomu prepúšťa vlhkosť a rýchlo schne. To je super, aj keby sa dieťa pomočilo, takže nie je možné, aby nemalo dieťa dobrý spánok v takýchto podmienkach. 🙂 Odporúčam navštíviť Štúdio zdravého spánku a tam ti poradia. 🙂

stanislava21
7. feb 2018

Čo robiť, keď dieťa v noci nespí??? Moja malá je v noci hore asi tak 15-20krát a pýta sa na prsník. Máte s tým niekto skúsenosti? Že by bolo dieťa hore až tak často? Už som z toho zúfalá. Prvé 4 mesiace sme boli v noci hore asi tak 2-3krát. Spávala vo svojej postieľke. Na začiatku piateho mesiaca sa to v priebehu týždňa zmenilo. Začala sa často budiť. Už ju nechávam spať so mnou v posteli lebo to by bola už úplná psychiatria. Posledný mesiac skúšam aj cumeľ ale stále mi ho odmieta. Prešli 2 mesiace a stále je to to bez zmeny :( Poradí niekto, čo robiť?

maminka1986
7. feb 2018

Je úplne normálne ze dieta sa budi boze do 3 aj 6 rokov aj s plačom ako sorry tsketo otazkt az ma zarazaju dieta nue je stroj dam ho spat nech spi je to úplne prirodzene..ach ako sila no..aj moj sa budil a budi aj 5xza noc a ma 2 roky pomaly....ved mu mozu zuby ist .....hlad..bolet ho nieco...homeopatiká ? Skys si precitat ake su homeopatika nebezpečne....

skjatqo
7. feb 2018

https://www.babysleepsite.com/baby-sleep-patter...
Trosku informacii o spanku a kedy zvykne byt problem. Starsi syn je narocne dieta, zhruba do 14 mesiacov kojeny, no uspavala som ho zhruba do 18 mes. na rukach a spievala mu uspavanku. Nevedel vypnut sam, ked som ho nechala, nevedel sa sam ukludnit. Ked sa naucil rozpravat, pred spanim vzdy "zaklinal". Musel vyrozpravat svoje zazitky, na "psst" prepol do sepkania a drmolil dalej. Horuca hlava, vzdy mal mokru postel pod hlavou. Teraz ma skoro 2,5 roka, stale tazsie zaspava, ale pracujeme na tom. Ma to tazke. Aj niektori dospeli ludia nemozu zaspat.
Jeho spanok sa vzdy pokazil ked mu isli zuby. Mal krarke obdobia kedy prespal noc, az som sa bala ci je v poriadku. Boli obdobia 1x za noc. A boli aj 45 minutove spanky a potom nosenie na rukach. Je moj, lubim ho a vidim, ze sa snazi a ma to nejaky vyvoj k lepsiemu. Treba to vydrzat. Aj toto buntosenie bol dovod preco mat dalsie dieta. Bolo mi jasne ze sa este dlho nevyspim, tak to mozem mat rovno dalsie, to uz je jedno. Ked mal 16 mesiacov, narodil sa nam druhy syn. Bola som pripravena na podobne sialenstvo ako pri prvom. A nic. Spal. 4 hodiny a potom si cucol a dal este 3. Az som sa bala ci je zdravy. Ma rok a stale spi vyborne. Starsi sa naucil, ze ja mam aj inu robotu ako jeho uspavat a naucil sa zaspat sam. Ked pocuje ze mladsi place, chape ze ho musim ist uspat.

sunsflower
11. jan 2019

@padix ahoj, este mas tu knizku prosim??

janca456
23. aug 2019

@ivcap .Zdravim.mozem poprosit o preposlanie knihy? Vdaka 😘