Koľko mlieka vypijú týždňové detičky?

patik114
2. mar 2021

Ahojte koľko vypijú týždňové babetko umelého mlieka ? Ja jej dávam 30ml a plus kojim aj a vždy je hladná ...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
2. mar 2021

@patik114 a ako vies, ze je vzdy hladna? To, ze saje kazdy raz, ked jej das prsnik do ust neznamena, ze je hladna, ale ma silny saci reflex... potom ju s toho moze brusko boliet (lebo sa jej miesa natravene a nove mliecko v brusku)..potom je nekludna, nervna, uplakana a - dostane zas prsnik pred usta... tak si to sleduj, ten rozostup tie dve hodinky by mal byt... lepsie 3-4 ale na to je este mala... ale nie "stale" davat jest ako jediny sposob ukludnenia.

patik114
autor
2. mar 2021

@anjelicek26 keď jej dám prsník ukľudní sa a ťahá

anjelicek26
2. mar 2021

@patik114 ved jasne, saci reflex... ukludnuje a je v priamom kontakte s matkou.. len ukludnovat len sanim je dvojsecna zbran... velmi efektivne - ale strasne vycerpavajuce (hlavne do buducna ked pojdu zuby a ty budes chciet, aby prespala celu noc)... Skus ine sposoby ukludnenia - cumlik, nosenie v satke, ist pokocikovat. Ako casto je prisata?

elizabet173
2. mar 2021

@anjelicek26 uplne s tebou suhlasim, odkedy som zacala robit aspon dvojhodinovu prestavku v kojeni, tak som nevedela, ze mam dieta. Spokojne, usmiate, vyspane.